قیمت خام ایالات متحده پس از مدت کوتاهی معاملات بالای صفر – RT Business News منفی می شود

قیمت هر بشکه نفت خام ایالات متحده West Texas Intermediate (WTI) به دنبال سقوط تاریخی دوشنبه ، مارس نزولی خود را ادامه داد که باعث شد قیمت ها برای اولین بار وارد خاک منفی شوند.

WTI پس از اینکه مدت کوتاهی در روز سه شنبه به بیش از 1 دلار در هر بشکه رسید ، دوباره زیر صفر سقوط کرد. نفت خام ایالات متحده در تلاش است تا از ضررهای تکان دهنده روز دوشنبه ، پس از سقوط قیمتها به 37.63 دلار در هر بشکه برسد.

معیار ایالات متحده از ساعت 9:30 دقیقه به وقت گرینویچ با 3.43 دلار – بشکه معامله شد.

“آنچه منفی قیمت می گوید این است که فروشندگان نفت در واقع حاضر به پرداخت خریداران برای تحویل روغن خود هستند.” پیتر سی ارل ، همکار تحقیقاتی در انستیتوی تحقیقات اقتصادی آمریکا ، به RT گفت. “ذخیره سازی تقریباً وجود ندارد ، و ایالات متحده و بسیاری از جهان در حال حاضر ، احتمالاً برای اولین بار در تاریخ ، بیش از حد به کار رفته اند.”
همچنین در rt.com
چرا سقوط بازار نفت منفی شد؟ Max Keizer در RT با قیمت پایین و رکورد پایین سیستم بانکی رکورد خود را به دست می آوردخبر مرتبط  بزرگترین و قدرتمندترین یخ شکن هسته ای جهان به ناوگان قطب شمال روسیه پیوست - RT Business News

سقوط بی سابقه قیمت در حالی رخ می دهد که همه گیر Covid-19 مردم را در خانه نگه می دارد و تقاضا برای سوخت حمل و نقل را از بین می برد ، که منجر به اضافه بار در انبارهای نفت شده است. انتظار می رود مرکز اصلی ذخیره سازی ایالات متحده در کوشینگ ، اوکلاهما (نقطه تحویل قراردادهای WTI ایالات متحده) طی چند هفته پر شود.

براساس تحلیلگران نظرسنجی رویترز ، پیش بینی می شد موجودی های نفت خام ایالات متحده پس از ارسال بزرگترین ساخت یک هفته ای در تاریخ ، حدود 16.1 میلیون بشکه در هفته تا 17 آوریل افزایش یابد.

خبر مرتبط  TikTok از ترامپ برای لغو ممنوعیتی که می تواند "جامعه آنلاین را نابود کند" شکایت کرد - گزارش - RT Business News

علاوه بر تأمین بیش از حد جهانی ، مقدار رکورد نفت – حدود 160 میلیون بشکه – در کشتی های نفتی در دریا نگهداری می شود ، در حالی که معامله گران برای یافتن فضای ذخیره سازی دریایی در تلاشند.

آژانس بین المللی انرژی در گزارش ماهانه نفت خود هشدار داده است که تقاضا در ماه آوریل می تواند 29 میلیون بشکه در روز کمتر از یک سال گذشته باشد و به سطحی که آخرین بار در سال 1995 مشاهده شده بود ، رسید.
همچنین در rt.com
این یک مشکل ذخیره سازی است ، نه یک مشکل در بازار که قیمت های نفت را به سمت پایین می کشاندوی گفت: “حتی در حالی که کاهش تولید نفت اوپک ++ در اول ماه مه آغاز می شود ، و عرضه و موجودی ها باید به طور قابل توجهی در 2H’20 سفت شوند ، 4-6 هفته آینده شاهد پریشانی شدید انبارداری هستیم که احتمالاً منجر به تحقق قیمت وحشی و قطع های غیرمعمول از جمله می شود. فوق العاده کانادا و قیمت های منفی ، “ تحلیلگران سیتی در یادداشتی به مشتریانی که توسط CNBC دیده می شدند ، نوشتند.

خبر مرتبط  اقتصاد جهانی احتمالاً از بدترین رکود اقتصادی رنج می برد - صندوق بین المللی پول - اخبار بازرگانی RT

معامله گران در حال آماده سازی برای انقضای قرارداد روز سه شنبه برای تحویل در ماه مه هستند. انقضاء قرارداد به طور سنتی با معاملات پایین تر از معاملات معمول و حرکات شدید بازار همراه است.

معیار جهانی Brent نیز به شدت سقوط کرد و بیش از 14 درصد با 22 دلار در هر بشکه کمتر معامله شد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید