قیمت بیت کوین رکورد همه زمان ها را می شکند ، در حالی که ارز رمزنگاری شده از رکود ماه مارس بازگشت ، نزدیک به 20 هزار دلار است – RT Business News

قیمت بیت کوین به یک رکورد بالا رسیده است و در یک بهبود چشمگیر محبوب ترین ارز دیجیتال جهان که بیش از 200 درصد از ماه مارس افزایش یافته است ، به مارک 20000 دلار رسیده است.

قیمت ارز رمزنگاری شده در روز دوشنبه پیش از عقب نشینی به حدود 19،668 دلار ، بیش از 19،850 دلار بود با توجه به شاخص CoinDesk پیوست ، و در اواخر سال 2017 از اوج قبلی خود یعنی 19،666 دلار عبور کرد. اواخر سال 2017 به دنبال یک هفته نوسانات بود ، و در پنجشنبه گذشته افت قیمت به 16،200 دلار رسید.

خبر مرتبط  اقتصاد منطقه یورو پس از قفل شدن ویروس کرونا ویروس کرونا مجدداً رو به زوال می رود - اخبار تجاری RT
همچنین در rt.com
بیت کوین احیاگر پس از افتادن هفته گذشته به بالاترین حد خود فشار می آوردبیت کوین در ماه مارس با شروع شیوع ویروس کرونا در ایالات متحده با یک ضربه جدی روبرو شد و برای مدتی در زیر 4000 دلار فرو رفت ، اما به طور پیوسته از رکود خارج شد و از آن زمان حدود 240 درصد سود کسب کرد. تقاضا برای دارایی دیجیتال نیز افزایش یافته است و به آن کمک می کند تا به اوج جدید خود بازگردد.

خبر مرتبط  اقتصاد روسیه نشانه های قدرتمندی از بهبودی ویروس کرونا دارد - اخبار تجاری RT

سایر رمزنگاری های مهم ، که به طور معمول روند Bitcoin را دنبال می کنند ، همچنین روز دوشنبه تجمع کردند ، با افزایش Ethereum و XRP حدود شش درصد ، در حالی که Litecoin با بیش از 11 درصد صعود ، با توجه به CoinMarketCap. در میان 10 ارز رمزنگاری شده برتر با محدودیت بازار ، تنها Tether طی 24 ساعت گذشته افت کرده است و فقط با یک امتیاز خجالتی افتاده است.

خبر مرتبط  رقیب چینی تسلا با افزایش تنش های واشنگتن و پکن ، پرونده های IPO ایالات متحده را کنار می گذارد - RT Business News

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!