قیمت ارزهای رمزنگاری شده استیو وزنیاک ، بنیانگذار اپل ، 1400٪ افزایش چشمگیر دارد – اخبار تجاری RT

رمز جدید ارز رمزنگاری شده ، که توسط پروژه جدید انرژی سبز و بلاکچین استیو وزنیاک Efforce راه اندازی شده است ، از لیست هفته گذشته در یکی از بزرگترین صرافی های رمزنگاری در جهان ، ارزش آن افزایش یافته است.

Wozniak’s Efforce هفته گذشته کاملاً عملیاتی شد. پروژه ای که هدف آن تغییر و برهم زدن بازار بهره وری انرژی و اجازه دادن به هر سرمایه گذار است “برای کمک به کره زمین” تقریباً نیم قرن پس از تأسیس شرکت اپل ، تنها دومین سرمایه تجاری برای افسانه دره سیلیکون شد.

خبر مرتبط  دلار با نزدیک شدن به بایدن به پیروزی ضعیف می شود و حتی ممکن است پایین بیاید - RT Business News

“ما Efforce را به عنوان اولین پلت فرم غیرمتمرکز ایجاد کردیم که به همه امکان می دهد از پروژه های بهره وری انرژی در سراسر جهان مشارکت کرده و از آن بهره اقتصادی ببرند و تغییرات معناداری در محیط ایجاد کنند.” وزنیاک در بیانیه ای گفت.
همچنین در rt.com
بنیانگذار اپل استیو وزنیاک از YouTube و Google به دلیل کلاهبرداری در بیت کوین شکایت می کندخبر مرتبط  خروجی اضافی عربستان سعودی باعث کاهش قیمت سوخت سوخت می شود - RT Business News

اندکی پس از راه اندازی ، Efforce توکن نامگذاری شده توسط Wozniak را در زیر WOZX در بورس HBTC ذکر کرد. این شرکت روز جمعه در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که ارز رمزنگاری شده جدید در 13 دقیقه اول 950 میلیون دلار جذب کرده است. WOZX با افزایش علاقه زیاد سرمایه گذاران از زمان آغاز معاملات تقریباً 1400 درصد افزایش یافت و از قیمت اولیه 0.1 دلار به 1.41 دلار در روز دوشنبه افزایش یافت.

خبر مرتبط  طرح جهانی پول پانزی در حال سقوط است و ما می خواهیم به عقب برگردیم - Max Keizer - RT Business News

Efforce اعلام کرد که این توافق هفته آینده در صرافی کوچکتر Bithumb Global آغاز خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید