قفل های محافظت شده در اثر Coronavirus تقریبا 30 درصد از کل اقتصاد ایالات متحده را اصلاح می کند – مودی و # 039؛ s

از آنجا که سفارشات در منزل برای مبارزه با تاج ویروس در اکثر ایالت ها مؤثر است ، محدودیت های مربوط به ویروس در حال حاضر 29 درصد از تولید روزانه ایالات متحده را کاهش داده است ، به نقل از وال استریت ژورنال هشدار می دهد.

مقیاس کامل فاجعه اقتصادی ناشی از بسته شدن تقریبا مشاغل در سراسر کشور در صنایع مختلف – از سرگرمی گرفته تا خرده فروشی – سالها نخواهد بود. با این حال ، اولین تخمین ها در حال حاضر شروع به ظهور کرده اند ، و تصویر کاملاً تاریک است.

طبق مطالعه مودی ، که در حالی صورت گرفت که 41 ایالت مشاغل غیر ضروری را تعطیل کردند ، کالیفرنیا به تنهایی 2.8 میلیارد دلار در روز از دست داد ، معادل بیش از 31.5 درصد از تولید ناخالص داخلی روزانه ایالت (GDP).

همچنین در rt.com

“بدترین بیماری همه گیر قرن” بیش از 4 TRILLION دلار از اقتصاد جهانی را از بین خواهد برد – بانک توسعه آسیا

افت تولید در 15 ایالت دیگر ، مسئول تقریبا 70 درصد از کل تولید ناخالص داخلی روزانه ایالات متحده ، 12.5 میلیارد دلار است ، در حالی که 30 ایالت دیگر به همراه واشنگتن دی سی در مجموع 4/9 میلیارد دلار تولید ناخالص داخلی را از دست می دهند.

خبر مرتبط  تولید نفت ایالات متحده امسال بیش از حد انتظار می افتد - RT Business News

براساس داده های آژانس اقتصادی ، نتیجه اقتصادی (از لحاظ افت بازده) از بحران کوروی ویروس بدتر از عواقب حملات تروریستی یازده سپتامبر بدتر شده است. در نتیجه سه هفته تعطیلی تحمیل شده توسط دولت ، تولید ایالات متحده حدود 350 میلیارد دلار کاهش یافت ، در حالی که این حملات حدود 111 میلیارد دلار به دلار فعلی کاهش یافته بود.

خبر مرتبط  دانلود قسمت 26 سریال دل

“مثل این است که اگر ایندیانا برای یک سال ناپدید شد ،” اقتصاددان ارشد تحلیلی مودی ، مارک زندی ، به WSJ گفت. این یک فاجعه طبیعی است. هیچ چیز در رکود بزرگ وجود ندارد که مشابه آنچه در حال حاضر تجربه می کنیم ، باشد. “

همچنین در rt.com

میدان خالی تایمز در نیویورک ، 18 مارس 2020 © رویترز / جینا ماه
کارفرمایان آمریکایی 700000 شغل را در ماه مارس قطع کردند و این قبل از آن است که Covid-19 واقعاً نامطبوع شود

اگر افت ادامه یابد ، می تواند 75 درصد از تولید ناخالص داخلی سالانه کشور را کاهش دهد. با این حال ، استراتژیست معتقد نیست که این موضوع باید دوام داشته باشد و انتظار دارد که اوضاع تا قبل از پایان سه ماهه دوم بهبود یابد. براساس این گزارش ، تحلیلگر پیش بینی می کند که بسیاری از شهرستانها قبل از تابستان بازگشایی می شوند.

خبر مرتبط  بورس اوراق بهادار توکیو معاملات خود را برای کل روز متوقف می کند ، به دلیل اشکالات عمده "مربوط به هک نیست" - RT Business News

براساس اعلام دانشگاه جان هاپکینز ، از روز یکشنبه ، بیش از 310،000 نفر در سراسر آمریکا به ویروس کرونا آلوده شده اند – حدود 25 درصد از کل موارد در سراسر جهان.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید