فیچ هشدار می دهد: اگر اوپک و متحدین نتوانند توافق قطع تولید را توافق کنند ، ممکن است زیر 10 دلار فرو رود

Fitch Solutions گفته است كه در صورت عدم موفقیت تولیدكنندگان بزرگ جهانی نفت در دستیابی به توافق برای كاهش تولید ، بازار نفت تحت فشار شدید فیزیكی قرار می گیرد.

براساس گزارش آژانس ، کاهش تقاضا و افزایش عرضه می تواند منجر به بیش از 20 میلیون بشکه در روز روغن اضافی شود.

“اگرچه بعید به نظر می رسد ظرفیت ذخیره اسمی نقض شود ، ممکن است مقیاس بزرگ تولید بیش از حد زنجیره های تدارکات جهانی را تحت الشعاع خود قرار دهد و برنت را به پایین ترین رقمی فرو رود.” تحلیلگران فیچ گفتند.

خبر مرتبط  به گفته Boom Bust - RT Business News ، بیت کوین با عبور از عدم اطمینان انتخابات در بازار ، از پشت بام شلیک می کند
همچنین در rt.com
مسکو و ریاض بسیار نزدیک به معامله نفتی – صندوق ثروت غنی روسیه استانتظار می رود سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) و متحدان آن پس از به تعویق انداختن جلسات ویدئویی دوشنبه ، روز پنجشنبه برگزار شوند. معامله قبلی آنها در ماه مارس پس از عدم موفقیت عربستان و روسیه در توافق انجام شد. این پیامد قیمت های نفت خام را در پایین ترین سالها فروکش کرد.

به گفته مدیرعامل صندوق ثروت روسیه ، کریل دمیتریف ، مسکو و ریاض هستند “خیلی نزدیک” به توافق در مورد کاهش تولید نفت

خبر مرتبط  هند واردات محصولات آمریکایی ساخته شده در چین را به دنبال درگیری کشنده مرزی ممنوع کرد - RT Business News

وی به اظهارات ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه ، اشاره کرد که هفته گذشته کاهش تولید ترکیبی 10 میلیون بشکه در روز را پیشنهاد کرد.
همچنین در rt.com
عربستان سعودی توافق انرژی و روسیه و آمریکا را در معرض خطر قرار نمی دهد و جنگ با قیمت نفت در دو جبهه مواجه خواهد شد – تحلیلگر بازار RTدر همین حال ، رئیس جمهور آمریکا دونالد ترامپ تهدید کرده است که تحمیل خواهد کرد “تعرفه های بسیار اساسی” در مورد واردات نفت به ایالات متحده اگر قیمت نفت خام همچنان باقی بماند.

خبر مرتبط  تقاضای جهانی مسافرت هوایی حداقل تا سال 2023 به سطح قبل از koronavirus بهبود نمی یابد - Moody's - RT Business News

روز دوشنبه پس از تاخیر در مذاکرات اوپک + ، معاملات نفت کاهش یافت و برنت تقریباً دو درصد تا 33 دلار در هر بشکه سقوط کرد. WTI معیار نفت خام ایالات متحده 3.7 درصد کاهش یافت و به حدود 27 دلار در هر بشکه رسید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید