فیچ با تأیید رتبه اعتباری روسیه گفت: پاسخ Covid-19 به حفظ ثبات اقتصاد کلان کمک می کند – RT Business News

Fitch Ratings سطح سرمایه گذاری روسیه را با یک چشم انداز پایدار حفظ کرده است ، و به دومین آژانس رتبه بندی اعتباری “سه بزرگ” تبدیل شده است که نمای کلی این کشور را در میان بحران تاج ویروس دست نخورده نگه می دارد.

علیرغم اینکه روسیه در سال جاری به دلیل بیماری همه گیر 5.2 درصد کاهش یابد ، آژانس رتبه بندی روز جمعه اعلام کرد که رتبه پیش فرض صادرکننده ارز خارجی بلند مدت مسکو (IDR) در جایگاه خود قرار دارد. “BBB.” تحلیلگران گفتند که این بر دولت تأکید دارد “چارچوب سیاست معتبر و منسجم ، و ترازنامه های عمومی و خارجی خارجی” ، پشتیبانی شده توسط یک موقعیت مستقل دارایی خارجی خالص و بدهی دولت پایین.

خبر مرتبط  تحلیلگر ارشد تحقیقات به Boom Bust گفت: سهام با وجود هرج و مرج جهانی ادامه خواهد یافت
همچنین در rt.com
S&P علی رغم بحران کرو ویروس ، رتبه بندی اعتبار روسیه را دست نخورده استفیچ خاطرنشان کرد: چشم انداز پایدار نشان دهنده واکنش کشور است “به شوک بی سابقه ای از همه گیر COVID-19 و بی ثباتی شدید در قیمت نفت منجر به بهبود ثبات اقتصاد کلان و حفظ قدرت ترازنامه حاکم خواهد شد.” در عین حال ، مسکو در برابر شوکهای خارجی مقاوم تر شده و به لطف هدف گذاری تورم ، انعطاف پذیری نرخ ارز و پشتیبانی از استراتژی محتاطانه مالی ، از تأثیر قیمت های نفت خام بر اقتصاد کاسته شده است.

خبر مرتبط  اوپك + معامله دقيقه گذشته را قطع كرد تا تقريبا 10 ميليون بشكه در روز از توليد نفت را كاهش دهد

به گفته آنتون سیلوانوف ، وزیر دارایی روسیه ، تصمیم فیچ اثبات بیشتر این است که ساختار اقتصاد کلان با وجود اوضاع آشفته خارجی پایدار است. وی همچنین خاطرنشان کرد: روسیه یکی از معدود اعضای مشترک المنافع کشورهای مستقل (CIS) است که موفق شده است از رتبه بندی و نزولی چشم انداز جلوگیری کند.
همچنین در rt.com
تحت فشار تحریم های ایالات متحده ، روسیه ظرف ده دهه بر چین در تولید طلا غلبه خواهد کرد – فیچبا این حال ، تحلیلگران هشدار دادند كه مسكو همچنان با خطرات بالای تحریم روبرو است ، به ویژه با نزدیک شدن چرخه انتخاباتی ایالات متحده. در حالی که محدودیت ها ممکن است پروژه های بزرگ انرژی روسیه ، مانند خط لوله Nord Stream 2 و همچنین سرمایه گذاری خارجی در بدهی های حاکمیت ارز محلی را هدف قرار دهد ، آژانس انتظار ندارد که تدابیری برای تهدید سرویس بدهی های حاکمیت موجود یا ضربه به معاملات دلار آمریکا باشد. بانکهای روسی

خبر مرتبط  پست های آمازون سود خود را به عنوان اپل متشکرند که علیرغم بدترین درآمد در ایالات متحده ، هزینه های محرک برای درآمد ناخوشایند را تشکر می کند - اخبار تجاری

در اوایل سال جاری ، S&P Global Ratings ، که همراه با Fitch و Moody’s موسوم به Big Big هستند ، رتبه روسیه در BBB را با یک دیدگاه ثابت تأیید کردند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید