فولکس واگن بعد از خاموش شدن Covid-19 تولید خود را در بزرگترین کارخانه اتومبیل اروپا از سر گرفت – RT Business News

بزرگترین کارخانه سازنده جهان ، فولکس واگن ، در روز دوشنبه کار خود را در بزرگترین کارخانه خود در ولفسبورگ ، آلمان ، بر خلاف قوانین قفل کننده کوروی ویروس از سر گرفت. VW می گوید که می خواهد به کارگران فرصت دهد تا با اقدامات بهداشتی جدید سازگار شوند.

پس از یک ماه تعطیل شدن ، حدود 8000 کارگر در ولفسبورگ از روز دوشنبه دوباره شروع به ساختن اتومبیل کردند. این کارخانه در نظر دارد این هفته 1400 اتومبیل بسازد و 6000 دستگاه خودرو نیز طی دو هفته اول پس از بازگشایی دوباره.

خبر مرتبط  اقتصاد هند به شدت به دلیل فعالیت علل فلج کننده به شدت منعقد می شود - S&P - اخبار تجاری RT

آندریاس توستمان ، عضو هیئت مدیره برند VW ، مسئول تولید ، گفت: ظرفیت تولید در این کارخانه در حدود 10 تا 15 درصد خواهد بود. توستمان به رویترز گفت: این هفته در حدود 40 درصد از سطح پیش از بحران خواهد بود.

“شروع مجدد بزرگترین کارخانه اتومبیل اروپا پس از ایستادن چند هفته ، سمبل مهمی برای کارمندان ، نمایندگی های ما ، تأمین کنندگان ، اقتصاد آلمان و اروپا است.” او گفت.
همچنین در rt.com
فولکس واگن با دریافت آگهی “مسافت اجتماعی” (اما بدون اتومبیل) به حلقه برنجی از coronavirus-سیگنالینگ فضیلت رسیدخبر مرتبط  مازوت روسی در ایالات متحده محبوب است - RT Business News

تولیدکننده اقدامات بهداشتی اضافی را در این کارخانه انجام داده است ، از جمله بررسی دما. به کارگران گفته شد که برای جلوگیری از شلوغی در اتاقهای تغییر کارخانه ، لباس خود را در خانه تغییر ندهند. علائم اضافی در کف کارخانه قرار داده شده است به گونه ای که کارگران قادر به رعایت قانون دوردست اجتماعی 1.5 متری هستند و با اضافه کردن وقت اضافی ، کارکنان می توانند از وسایل و سطوح خود ضدعفونی کنند.

در اوایل ماه آوریل ، فولکس واگن تولید قطعات در Braunschweig ، Kassel ، Salzgitter و Hanover را آغاز کرد و تولید خودرو در Zwickau و براتیسلاوا را از 20 آوریل و در Chemnitz در 23 آوریل از سر گرفت.

خبر مرتبط  سرمایه گذاران جهانی علی رغم عدم اطمینان و تنش ویروس کرونا در ایالات متحده ، پول نقد خود را به چین می ریزند - RT Business News

این هفته پیش بینی می شود که این شرکت تولید مجدد را در پرتغال ، اسپانیا ، روسیه ، آفریقای جنوبی و آمریکای جنوبی و از 3 ماه مه در Chattanooga در ایالات متحده آغاز کند. VW همچنین گفت که حدود 70 درصد نمایندگی های این شرکت در آلمان بازگشایی شده اند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید