“فقط یک زمان زمان” تا زمانی که طلا به رکورد جدید بالایی برسد – Citigroup – RT Business News

قیمت طلا در هفته های اخیر صعود کرده است ، زیرا در این ماه یک دهه بالای 1800 دلار کاهش یافته است. تحلیلگران سیتی گروپ می گویند که عوامل صعودی در بازار طلا در حال دستیابی به رکورد دیگری هستند.

به گفته تحلیلگران ، این فلز از سیاست های پولی پولی ، بازده واقعی پایین ، رکورد ورود به صندوق های مبادله ای و افزایش تخصیص دارایی بهره می برد. آنها انتظار دارند که این فلز گرانبها در شش تا نه ماه آینده به بالاترین سطح صعود کند ، با احتمال 30 درصد احتمالاً 2،000 دلار در هر اونس در 3 تا 5 ماه آینده.

خبر مرتبط  گردشگری جهانی تقریباً 200 میلیارد دلار در طول قفل شدن کورو ویروس از دست داد - UN - RT Business News

“قیمت اسمی طلاها قبلاً رکورد جدیدی را در هر G10 و ارز اصلی بازارهای نوظهور در سال جاری منتشر کرده است.” تحلیلگران گفتند ، به نقل از بلومبرگ. “فقط تازه زمان لازم است” آنها گفتند كه دلار آمریكا بالا رفته است و افزودند كه نقره نیز از افزایش قیمت برخوردار خواهد شد.
همچنین در rt.com
پیتر شیف به بوم بوست گفت تقاضا برای طلا به عنوان یک جایگزین پولی به طرز چشمگیری افزایش می یابدبیماری همه گیر Covid-19 اشتهای سرمایه گذاران را برای دارایی های سنتی با اسکان امن در پی داشته است و تقاضای سرمایه گذاری جهانی به اوج های چند ساله رسیده است. اقتصاددانان پیش بینی کرده اند که شمش گلوله در رکورد طولانی مدت خود 1920 دلار در هر اونس در اثر عدم اطمینان در بهبود اقتصاد جهانی است.

خبر مرتبط  نرخ بیکاری ایالات متحده با افزایش شگفت آور شغلی انتظار نمی رود - RT Business News

بیشتر بخوانید: تحلیلگران روسی پیش بینی می کنند که قیمت طلا در سال جاری بیش از 20 درصد افزایش یابد

روز دوشنبه طلا با 1.811.04 دلار در هر اونس معامله شد ، در حالی که نقره نقره با 0.6 درصد به 19.65 دلار در هر اونس رسید. سیتی نقره را می بیند که سه سال بالاتر را لمس کرده و در شش تا 12 ماه آینده به 25 دلار در هر اونس افزایش می یابد ، با پتانسیل 30 دلار بر اساس پرونده بانک گاو ، علاوه بر این با بهبود فعالیت اقتصادی جهانی نیز پشتیبانی می شود. هر دو فلز پس از شش هفته مستقیم دستاوردهای خود را دارند ، زیرا سرمایه گذاران مذاکرات مربوط به محرک بیشتر در اقتصادهای کلیدی جهانی را در نظر می گیرند.

خبر مرتبط  Wirecard پس از دستگیری رئیس سابق به دلیل از دست دادن میلیاردها دلار درآمد - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید