فعالیت های تجاری خدمات هند به دلیل خاموش شدن Covid-19 در سراسر کشور متوقف شده است و تقریباً متوقف شده است – RT Business News

شاخص فعالیت تجاری IHS Markit India Services در ماه آوریل با یک نرخ تاریخی کاهش یافته و در مقایسه با 49.3 ماه گذشته 5.4 امتیاز تکان دهنده را نشان می دهد. خواندن زیر 50 در مقیاس نشان دهنده انقباض است.

با توجه به IHS Markit گزارش، خواندن ماه گذشته بود “افول شدید” و “شدیدترین انقباض در تولید خدمات از زمان آغاز سوابق در دسامبر 2005 است.”

جو هیز ، اقتصاددان IHS Markit ، با اظهارنظر درباره این داده ها ، اظهار داشت: اقتصاد خدمات هند در ماه آوریل بدترین میزان افت فعالیت ماهانه خود را در ماه آوریل اعلام کرد. افت شدید شاخص سرفصل ، که بیش از 40 امتیاز کاهش یافته است ، به ما نشان می دهد که اقدامات شدید قفل شونده منجر به این شده است که این بخش به طور جدی به حالت ایستاد.

هایز افزود: “مقایسه های تاریخی با داده های تولید ناخالص داخلی نشان می دهد که اقتصاد هند با نرخ سالانه 15 درصد در ماه آوریل منعقد شده است.”
همچنین در rt.com
کمبود قفل در سراسر کشور می تواند بیش از 4 میلیارد دلار در روز برای اقتصاد هند هزینه کندخبر مرتبط  چین تنها اقتصادی بزرگ خواهد بود که امسال شاهد رشد است زیرا جهان برای بهبود طولانی مدت از بحران Covid-19 آماده است - صندوق بین المللی پول - RT Business News

به دلیل عقب افتادگی در سطح کشور ، فعالیت به شدت سقوط کرد و باعث شد تا با فروپاشی تقاضا ، فعالیت های خود را متوقف کنیم. محدودیت در حرکت در سراسر هند به افت شدید سفارشات جدید در ماه آوریل کمک کرده است.

فروش بین المللی نیز سقوط کرد ، همانطور که از شاخص مربوطه در حال سقوط به 0.0 است. به گفته برخی بنگاهها ، اقدامات برای مهار شیوع ویروس در خارج از کشور باعث شده که تقاضا در تمام بازارهای صادراتی کلیدی فرو رود.

خبر مرتبط  به گفته مشاور ، تقاضا برای جواهرات طلا در چین و هند کاهش می یابد - RT Business News

انتظارات به سمت تولید آینده برای دومین ماه متوالی به ضعیف ترین آنها از دسامبر 2015 کاهش یافته است.

“روشن است که آسیب های اقتصادی همه گیر Covid-19 تاکنون در هند عمیق و دور از دسترس بوده است ، اما امید این است که اقتصاد بدترین تحمل را متحمل شده است و با تدریج اقدامات قفل گشایی ، پیشرفت خواهد کرد. “ گفت هیز.

خبر مرتبط  کارفرمایان آمریکایی رکورد 2 میلیون شغل را به عنوان ویروس کرونا ویران کردند - اقتصاد کسب و کار RT
همچنین در rt.com
به گزارش اقتصادآنلاین ، ملل آسیای جنوبی با گذشت 40 سال از سقوط اقتصاد کروناویو – با بانک جهانی ، بدترین رکود اقتصادی را تجربه خواهند کرددولت هند اواخر ماه مارس محاصره ای در سطح کشور تحمیل کرد و از آن زمان دو بار تمدید کرده است. براساس گزارش های رویترز ، دولت می تواند این قفل را برای دو هفته دیگر تمدید کند.

در هند حدود 50،000 مورد عفونت کورو ویروسی وجود دارد که منجر به مرگ 1700 نفر شده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید