فعالیت های اقتصادی روسیه با محدود کردن محدودیت های مربوط به کوروی ویروس روبرو می شود – RT Business News

بخش های تولید و خدمات روسیه در سه ماهه دوم به دنبال کاهش در ماه آوریل به دلیل بیماری همه گیر Covid-19 و به تعویق افتادن دوباره کاهش یافت.

طبق اعلام IHS Markit ، شاخص رسمی خریداران تولیدکننده (PMI) برای بخش تولید کشور در ماه ژوئن به 49.4 رسید ، در ماه مه از 36.2. خواندن بالای 50 نشان دهنده رشد در بازده کارخانه است ، در حالی که یک خواندن در زیر نشانگر انقباض است. در ماه آوریل ، PMI در خاموش شدن coronavirus و افت قیمت نفت ، به 31.1 سقوط کرد.

“آخرین رقم تنها حاکی از کاهش کسری در عملکرد بخش تولید است.” آژانس آمار با اشاره به اینکه کمترین میزان کاهش از ماه مه 2019 است ، گفت:

خبر مرتبط  چین برای سو Googleاستفاده احتمالی از بازار Android ، از Google تحقیق می کند - گزارش - اخبار تجاری RT

تولید و سفارشات جدید نیز در ماه ژوئن رشد را از سر گرفتند ، زیرا اقدامات قفل قفل در ابتدای ماه کاهش یافت. با این حال ، براساس IHS Markit ، افزایش تقاضای مشتری فقط به دلیل از سرگیری تدریجی عملیات ، کسری بود.

خدمات PMI که با بسته شدن رستوران ها و سایر خدمات در آوریل به 18 سال از 12.2 در ماه آوریل کاهش یافت ، در ماه بعد به 36.2 کاهش یافت.
همچنین در rt.com
ارزانترین بحران روسیه تا کنون: این کشور با وجود شوک قیمت Covid-19 و قیمت نفت هنوز هم پول نقد جمع می کنداعتماد به نفس تجارت در میان امیدهای مشتری بیشتر تقاضا می کند. داده ها نشان داد كه سقوط تقاضا باعث افزایش بیكاری در ماه آوریل و مه شد كه با تثبیت بازار در ژوئن كاهش یافت. به گفته نخست وزیر روسیه ، میخاییل میستوستین ، نخست وزیر روسیه اعلام کرده است که از اول آوریل تعداد شهروندان ثبت شده به عنوان بیکار ، 3.5 برابر شده است.

خبر مرتبط  اقدامات فدرال رزرو به "شلوغی کل" اقتصاد ایالات متحده منجر شد ، رئیس استراتژیست به بوم بوست RT می گوید - اخبار بازرگانی RT

وی ادامه داد: “با وجود رشد سفارشات جدید ، تولید کنندگان همچنان در پایان سه ماهه دوم در میان علائم ظرفیت یدکی و تقاضای خاموش تاریخی ، تعداد نیروی کار را کاهش دادند. شرکت ها تأکید کردند که افزونگی و عدم تعویض کارمندان در پاییز سقوط شدید بودند. “ IHS Markit گفت.

خبر مرتبط  بانک های روسیه در میان همه گیر COVID ، ذخایر طلا را به بالاترین سطح تاریخی افزایش می دهند - RT Business News

براساس آخرین اطلاعات خدمات آمار دولتی فدرال روسیه ، تورم قیمت مصرف کننده در این کشور در ماه مه به 0.3 درصد در ماه ماه از 0.8 درصد در ماه آوریل کاهش یافته است ، در حالی که تورم سالانه سه درصد بوده است. نرخ هدف بانک مرکزی برای سال 2020 چهار درصد است. ماه گذشته ، تنظیم کننده نرخ بهره کلیدی را به نرخ تمام وقت 4.5 درصد کاهش داد.

گزارش IHS Markit می گوید ، فشارهای قیمت نرمتر شدند زیرا تنگناها در زنجیره های عرضه شل شد و سهام عرضه کننده ها بازسازی شد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید