فعالیت تولید چین همچنان در حال گسترش است و از بحران کووید بهبود می یابد – اخبار تجاری RT

طبق گزارش اداره ملی آمار (NBS) ، شاخص مدیر خرید خرید رسمی چین (PMI) برای ماه سپتامبر 51.5 بوده است ، در حالی که در ماه آگوست 51.0 است. یک رقم بالای 50 نشان دهنده انبساط است.

این مطالعه بالاتر از انتظار تحلیلگران بود. نظرسنجی رویترز پیش بینی کرد که این شاخص در 51.2 باشد.

عملکرد مثبت بخش اصلی با سفارشات شدید صادرات و واردات صورت گرفت. شاخص ها برای اولین بار در سال جاری گسترش یافته اند ، به ترتیب با 50.8 و 50.4 ، در سپتامبر – 1.7 و 1.4 امتیاز نسبت به ماه آگوست.

خبر مرتبط  اولین محموله LNG روسیه از طریق مسیر دریایی قطب شمال به ژاپن می رسد - RT Business News

PMI خدمات رسمی نیز با افزایش 55.9 در ماه سپتامبر از 55.2 در ماه آگوست افزایش یافت.

به گفته ژائو چینگه ، آماری ارشد در اداره ملی آمار ، داده های قوی ماه سپتامبر نیز به دلیل بهبود همزمان عرضه و تقاضا بوده است.
همچنین در rt.com
“لوکوموتیو” چین برای تقویت بهبود جهانی پس از همه گیری – اقتصاددان سوئیسیخبر مرتبط  یکی از ده آمریکایی بیکار است و اوضاع حتی بدتر می شود ، خودی سابق بانک مرکزی فدرال می گوید Boom Bust - RT Business News

اقتصاددانان معتقدند تعطیلات یک هفته ای هفته طلایی ، از پنجشنبه تا 8 اکتبر ، ممکن است کمک کند ، زیرا کارخانه ها تولید را قبل از وقفه تسریع می کنند. به نقل از CNBC ، ژائو گفت که تعطیلات طولانی همچنین تقاضای مصرف کننده را برانگیخت. وی خاطرنشان کرد ، به ویژه ، تولید و سفارشات جدید برای غذا ، الکل ، نوشیدنی و چای در یک کلیپ سریعتر در ماه سپتامبر نسبت به ماه اوت گسترش یافته است.

خبر مرتبط  بحران Coronavirus ، خانواده های فقیر انگلیس را بیشتر به بدهی سوق می دهد ... در حالی که ثروتمندتر می شوند - RT Business News

بخش تولیدی چین در اوایل سال جاری مورد اصابت قرار گرفت ، زیرا کارخانه ها به دلیل قفل شدن در مقیاس بزرگ برای مهار Covid-19 تعطیل شدند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید