فروش بیت کوین تنها در مدت دو روز 100 میلیارد دلار از بازار رمزنگاری را از بین می برد – RT Business News

ارزش کل بازار ارزهای رمزپایه شده طی 48 ساعت گذشته حدود 100 میلیارد دلار از دست داده است ، پس از آنکه دارایی برتر دیجیتال جهان یعنی بیت کوین با سرد شدن تب رمزنگاری حدود 10 درصد سقوط کرد.

بر اساس گزارش Coinmarketcap.com. ارز رمزپایه شماره یک جهان طی هفته گذشته تقریباً 18 درصد کاهش یافته است.

در هفته های گذشته بیت کوین شاهد یک حرکت وحشیانه بوده و در اوایل این ماه برای مدت کوتاهی 41،940 دلار پیش از افت شدید آن ، به یکباره افزایش پیدا کرده است.

خبر مرتبط  JPMorgan و بانک های برتر جهانی تریلیون ها پول کثیف را برای الیگارشی ها و شبکه های جنایی جابجا کردند

دومین ارز بزرگ رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار ، اتر ، نیز طی 48 ساعت گذشته حدود 10 درصد کاهش داشت. پس از رسیدن به بالاترین قیمت 1439 دلار در روز سه شنبه ، این معامله با 1238.49 دلار معامله شد.
همچنین در rt.com
ارزش بورس ارزهای رمزنگاری شده با رسیدن به بالاترین سطح چشم نواز 1 تریلیون دلار رسیدخبر مرتبط  موشک های بیت کوین از 51000 دلار گذشته اند تا به بالاترین سطح جدید خود برسند - اخبار تجاری RT

سقوط در دارایی های اصلی دیجیتالی افت عظیمی در ارزش بازار همه ارزهای رمزپایه را از حدود 1.06 تریلیون دلار به زیر 920 میلیارد دلار برانگیخت.

با وجود آخرین افت ، بیت کوین در سه ماه گذشته هنوز بیش از 150 درصد رشد داشته است. کارشناسان تجمع آن را به عوامل مختلفی از جمله افزایش علاقه از سوی سرمایه گذاران بزرگ موسسه گره زدند. افزایش قیمت اخیر بیت کوین نیز با خروج گسترده سرمایه گذاران از طلا که معمولاً تورم تورم مناسب برای معامله گران است ، افزایش یافت.

خبر مرتبط  ثروت میلیاردرها در حالی که میلیون ها نفر در میان بیماری همه گیر مبارزه می کنند ، بیش از 10.2 تریلیون دلار است - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید