فروش اتومبیل های برقی در روسیه در حال رشد است اما دقیقاً جلب توجه نمی کند – RT Business News

براساس داده های آژانس تحلیلی Avtostat ، روس ها در ماه ژوئیه فقط 48 وسیله نقلیه الکتریکی جدید (EVS) خریداری کردند که 17.1 درصد بیشتر از ماه مشابه سال گذشته است.

این نشان داد که نیسان لیف پرفروش ترین EV در بخش خود است ، با 14 خودرویی که در ماه گذشته خریداری شده است. کراس اوور I-pace Jaguar دومین خودروی برقی محبوب در کشور بود که 10 روسی سرمایه گذاری در یکی از آنها انجام دادند.

خبر مرتبط  به نظر می رسد که تعداد سهام جدید کروناویروس در بازار سهام آمریکا سقوط کرده است - RT Business News

سه مقام بعدی در رده بندی ما توسط سه مدل تسلا – Tesla Model X ، در تعداد هشت دستگاه فروخته شد. مدل تسلا 3 (هفت واحد) و تسلا مدل S (چهار واحد) ، “ تحلیلگران گفتند. آنها افزودند که یک هیبرید با اندازه کامل Audi E-Tron جدیدترین EV است که در تابستان امسال در بازار روسیه قرار داشت و سه خریدار را در آنجا به دست آورد.

خبر مرتبط  ادعاهای هفتگی بیکاری ایالات متحده بالاتر می رود ، و میلیون ها نفر هنوز بیکار هستند - RT Business News
همچنین در rt.com
تولید انبوه اولین اتومبیل برقی روسی تا پایان سال آغاز می شودداده ها نشان می دهد که روسها نیز ماه گذشته دو هیوندای ایونیکس خریداری کردند.

براساس این گزارش ، بیشتر این وسایل نقلیه برقی در پایتخت مسکو خریداری شده اند. سایرین در مناطق مسکو ، کراسنودار ، نووسیبرسک و تیومن و در پریمورسکی کرایی و سن پترزبورگ خریداری شدند.

خبر مرتبط  روسیه به لطف افزایش عملکرد دانه به رکورد جدید برداشت گندم نزدیک می شود - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید