فرودگاه های انگلیس قرار است امسال بیش از 5 میلیارد دلار درآمد از دست بدهند – RT Business News

به گفته انجمن اپراتورهای فرودگاه (AOA) ، فرودگاه های انگلیس بیش از 150 میلیون پوند (بیش از 190 میلیون دلار) در روز در چهار ماه اول بیماری همه گیر Covid-19 که منجر به مسافرت هوایی شده است ، از دست داده اند.

داده ها نشان می دهد که در مقایسه با سال گذشته ، درآمد فقط 2 میلیارد پوند (2.5 میلیارد دلار) کاهش یافته است ، زیرا تعداد مسافر تا 99 درصد کاهش یافته است. پیش بینی می شود این ضررها حداقل در سال 2020 به 4 میلیارد پوند (5.1 میلیارد دلار) برسد.

“اینگونه ضررها باعث می شود که توانایی کسب و کار فرودگاهی در قدرت رسیدن به رونق آینده اقتصادهای محلی خود ، از بین بردن پروژه های مهم سرمایه گذاری و متأسفانه باعث خسارت شغلی شود.” گفت AOA.

خبر مرتبط  تحلیلگران پیش بینی می کنند که نفت می تواند "به راحتی" به 150 دلار در هر بشکه برسد ، گرچه قیمت های امسال را کاهش می دهد - RT Business News

به گفته مدیر اجرایی AOA ، کارن دی ، این “چهار ماه بدترین تاریخ تاریخ حمل و نقل هوایی بود”. وی گفت که تعداد مسافرها جمع آوری شده اند ، اما فرودگاه ها همچنان با فشار مواجه هستند “شش ماه پیش غیرقابل تصور است.”

از آنجا که انگلیس ماه گذشته قرنطینه 14 روزه ای را برای ورود بین المللی در ماه گذشته معرفی کرد ، شرکت های هواپیمایی هشدار داده اند که گردشگری داخلی را قطعی خواهد کرد و به صادرات آسیب می رساند.

خبر مرتبط  پوند انگلیس پس از توافق تجاری تاریخی پس از Brexit با اتحادیه اروپا به بالاترین سطح 2 ساله رسید - RT Business News

بریتیش ایرویز پیش از این کار خود را در فرودگاه گاتویک لندن کاهش داده و طبق گزارش ها هشدار داده است که می تواند از گاتویک به طور کلی خارج شود. یکی دیگر از شرکت های هواپیمایی در حال تلاش ، ویرجین آتلانتیک ، اعلام کرد که قصد دارد ماه گذشته فرودگاه را ترک کند. بودجه هواپیمایی آسان easyJet در مورد فرسوده های نیروی کار آتی هشدار داده است. مدیر حمل و نقل چمدان فرودگاه ، Swissport ، ماه گذشته اظهار داشت كه 4500 شغل در معرض خطر هستند كه سازنده موتور هواپیما رولز رویس به دنبال كاهش 9000 كارمند است.

خبر مرتبط  Covid-19 تا سال 2021 حدود 150 میلیون نفر را به فقر شدید سوق خواهد داد - بانک جهانی - اخبار تجاری RT
همچنین در rt.com
تقاضای جهانی مسافرت هوایی حداقل تا سال 2023 به سطح قبل از عروق بهبود نخواهد یافت – مودیشرکت های فرودگاهی همچنین خواستار حمایت بیشتر دولت از جمله تعلیق در مورد وظیفه مسافر هوایی ، یارانه دستمزد پس از اتمام طرح خزانه داری در اکتبر و رهایی از نرخ های تجاری مانند شرکت های مهمان نوازی و خرده فروشی شدند.

هفته گذشته مودی هشدار داد که تقاضای جهانی مسافرت هوایی حداقل تا سال 2023 به سطح قبل از کووید بهبود نمی یابد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید