فرانسه از Airbus خواست تا هرچه کمتر کارگرانی را که ممکن است 15000 کارگر کاهش داشته باشد از آتش بکشد – RT Business News

دولت فرانسه که صاحب سهام در غول هوایی اروپا ایرباس است ، می خواهد این شرکت را پس از اعلام برنامه ریزی برای کاهش 15000 شغل در پی بحران کورنو ویروس ، اخراج اجباری را به حداقل برساند.

فرانسه دومین کشور تحت تأثیر تصمیم ایرباس پس از آلمان بود و 5000 نفر تصمیم به از دست دادن شغل خود گرفتند. با این حال ، اقدامات کمکی دولت و سرمایه گذاری در جت های سبز نسل بعدی ممکن است به پس انداز 2،000 شغل کمک کند.

“دولت از Airbus می خواهد تا اطمینان حاصل كند كه تعداد كمبودهای اجباری در اسرع وقت وجود دارد.” این مقام روز چهارشنبه به تلویزیون BFM گفت. “ایرباس با یک دوره بسیار دشوار روبرو است. ایالت در کنار ایرباس و در کنار ایرفرانس قرار دارد. “
همچنین در rt.com
احتمالاً تولید ایرباس در مدت 2 سال بعد از Covid-19٪ 40 کاهش خواهد یافتخبر مرتبط  پس از سقوط تاریخی زیر صفر ، بازگشت نفت خام ایالات متحده به خاک مثبت باز می گردد - RT Business News

این سازنده هواپیما پیش از این اعلام کرده بود که افزونگی های لازم برای بقای آن ضروری است ، زیرا این بیماری همه گیر باعث شده است “بزرگترین بحران” در تاریخ خود این اخراج ها ، که حدود 15 درصد از نیروی کار جهانی آن 135000 است ، قرار است طی یک سال اجرا شود.

در همین حال ، شرکت هواپیمایی فرانسوی ایرفرانس و برنامه فرعی آن برای اخراج 7 هزار و 500 کارمند. مقیاس این بریدگی ها که در رسانه ها زودتر دیده شد ، توسط دجباری تأیید شد و گفت که شرکت هواپیمایی همچنین باید از حفظ هرچه بیشتر کارگران اطمینان حاصل کند.

خبر مرتبط  بزرگترین شرکت هواپیمایی در آمریکای لاتین برای محافظت در برابر ورشکستگی ایالات متحده در میان بحران کووید 19 - پرونده های RT Business
همچنین در rt.com
کارگران رنو نسبت به برنامه خودروساز مبنی بر نزدیک شدن 15،000 شغل اعتراض کردنددر اوایل ماه جاری ، دولت فرانسه برنامه کمک 15 میلیارد یورویی برای صنعت هوانوردی مشترك خود ، از جمله بودجه برای ایرفرانس و ایرباس را اعلام كرد. این اقدام برای نجات ده ها هزار شغل در این بخش بود.

ایرباس سال گذشته پس از تحویل رکورد تعداد هواپیماها به مشتریان خود ، از افزایش درآمد برخوردار شد ، زیرا بسیاری از شرکت های هواپیمایی در بازگشت به رقیب آمریکایی Boeing بیش از 737 MAX شکست. امسال ، با این حال ، این شرکت و همچنین کل بخش حمل و نقل هوایی از وقوع شیوع کرونا ویروس رنج بردند که بیشتر سفرها را متوقف کرد. در سه ماهه اول ، درآمد آن در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته نزدیک به 2 میلیارد یورو کاهش یافت ، در حالی که سفارشات تجاری به شدت کاهش یافت.

خبر مرتبط  S&P می گوید صنعت هوانوردی برای بهبود "حمل و نقل طولانی" به عنوان ترافیک هوایی مهیا نیست ، زیرا S&P می گوید - ترافیک هوایی تا سال 2023 جمع نمی شود - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید