فدرال رزرو ایالات متحده شرکت های زامبی را که باید از بین بروند ، پیشنهاد می کند – گزارش Keizer RT – اخبار تجاری RT

همه گیر Covid-19 زنجیر been تأمین ایالات متحده را مختل کرده است و مشکلاتی در توزیع غذا و پول بوجود آمده است. و ، در حالی که بانک فدرال چاپ پول را ادامه می دهد ، نمی تواند محصولات کشاورزی یا زنجیره های عرضه را چاپ کند.

گزارش Keizer RT با Steven McClurg از Exponential Capital در مورد وجود “محدودیتی در چاپ پول برای فدرال رزرو برای مبارزه با” دام افتراقی “صحبت نکرد.

خبر مرتبط  روسیه ذخایر کافی برای محافظت از مردم خود در میان همه گیری های کوروی ویروس - پوتین - RT Business News

“هنگامی که شما همه وثیقه ها را بیرون می اندازید ، در واقع شما هیچ کس را وثیقه نمی کنید ، و مطمئناً در این روند به طبقه متوسط ​​و طبقه کارگر در ایالات متحده آسیب می رسانید ،” او می گوید

به گفته مک کلورگ ، سیاست پولی بسیار آسان باعث شده است تا سرمایه گذاران بزرگ ، مانند شرکت های بیمه و صندوق های بازنشستگی ، کالاهای با ریسک بیشتری را بخرند زیرا به بازده نیاز دارند.

خبر مرتبط  بیکاری در ایالات متحده ممکن است به 25 میلیون دلار برسد زیرا اقتصاد خراب ویروس - RT Business News

https://www.youtube.com/watch؟v=8fibBRkk3Ms

“این دولت از سیاست های پولی بسیاری از شرکت هایی را که در حال حاضر واقعاً وجود ندارند ، مطرح کرده است. بسیاری از این شرکت ها ، کالاهای فرومایه تولید می کنند … “

“بنابراین ، ما این شرکت های زامبی را داریم که ده سال گذشته در حال فعالیت هستند ، باید از بین بروند ، تا در واقع نوآوری های جدید بتوانند به وجود بیایند.” او توضیح می دهد.

خبر مرتبط  بازار LNG "IMPLODING" است - RT Business News

مک کلور خاطرنشان می کند که این شرکت ها دیگر در حال نوآوری نبودند ، آنها فقط کالایی می فروختند تا بتوانند خدمات بدهی خود را انجام دهند. “و خدمات بدهی آنها در واقع بسیار پایین بود … بانک فدرال رزرو آنها را بالا می برد.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید