غول مسافرتی TUI قصد دارد با وجود کمک مالی دولت 8،000 شغل را به دام بیندازد – RT Business News

شرکت مسافرتی چند ملیتی TUI Group اعلام کرد که 10 درصد از نیروی کار خود را در سرتاسر جهان کاهش می دهد تا تلاش کند هزینه های این بیماری را کاهش دهد.

این شرکت در نتایج مالی نیم ساله خود که روز چهارشنبه ارائه شد ، اعلام کرد که برای مقابله با عواقب ناشی از بیماری همه گیر ، باید هزینه های عملیاتی را کاهش دهد ، “بزرگترین بحرانی که صنعت گردشگری و TUI تاکنون با آن روبرو بوده اند.”

ما در حال هدف قرار داریم تا بطور دائم پایه هزینه های سربار خود را به میزان 30 درصد در کل گروه کاهش دهیم. این تاثیری روی 8000 نقش بالقوه جهانی خواهد داشت که یا جذب نخواهند شد یا کاهش نمی یابند. “ مدیر عامل شرکت فریتز یوسن در بیانیه مطبوعاتی گفت.

خبر مرتبط  دلار نزدیک به لحظه Wile E. Coyote است که از صخره رها می شود و سقوط می کند - پیتر شیف - اخبار تجاری RT
همچنین در rt.com
ناو پرچم مالت پس از شکست مذاکرات در میان بحران کورو ویروس ، 80 درصد خلبانان را به آتش کشیداین شرکت علیرغم اینکه به اوج دولت داده شد ، کاهش کار را اعلام کرد. قانونگذاران آلمانی در ماه مارس وام 1.8 میلیارد یورویی برای این شرکت را برای تأثیرگذاری از بحران تأیید کردند.

اگرچه این بیماری همه گیر در سراسر جهان رواج دارد ، یوسن معتقد است که مردم از قبل قصد مسافرت را دارند و این شرکت آماده است تا از سرگیری زودهنگام فعالیت ها در آلمان و سایر نقاط اروپا را آغاز کند. از آنجا که صنعت سفر بعد از بحران حتی سریعتر تحول پیدا می کند ، این شرکت انتظار دارد که تعطیلات اروپا در ماه ژوئیه مجدداً آغاز شود و گردشگری به طور کامل در سال 2022 بهبود می یابد.

“تعطیلات تابستانی در اروپا اکنون می تواند به تدریج دوباره امکان پذیر شود ،” مدیرعامل گفت “ما تعطیلات را در سال 2020 دوباره اختراع خواهیم کرد.”

محدودیت های مسافرتی که توسط دولت ها در سرتاسر جهان اعمال شده است ، بر درآمد شرکت آنگلو-آلمانی نیز تأثیر داشته است ، زیرا خدمات آن در بهار متوقف شده است. این گروه از خسارت خالص 763.6 میلیون یورو برای سه ماهه دوم خود تا ماه مارس گزارش داد.

بسیاری از شرکت های مسافرتی در تلاش هستند تا در میان همه گیر ، در پی رهایی باشند و به دنبال کمک هزینه و کاهش نیروی کار خود باشند. ویرجین آتلانتیک ، که به دنبال پشتیبانی مالی از دولت انگلستان است ، اما تاکنون هیچگونه تأییدی از آن دریافت نکرده است ، قصد دارد بیش از 3،000 شغل را کاهش دهد تا تأثیر بحران کووید 19 را کاهش دهد. به گفته رئیس فرودگاه هیترو لندن ، این شرکت هواپیمایی بدون کمک دولت می تواند غرق شود.

خبر مرتبط  هشدار بانک جهانی هشدار داد: بیماری همه گیر کروناویروس ممکن است 60 میلیون نفر را در فقر شدید قرار دهد - RT Business News

TUI حدود 100000 نفر در 100 مقصد سفر استخدام می کند. این گروه حتی قبل از آغاز تعطیلی مرزهای کووید 19 ، قصد کاهش کار را داشتند ، تقریباً سفرهای جهانی را متوقف کردند. سال گذشته ، این گروه قصد داشت 450 کار را در آلمان کاهش دهد و به دنبال دیجیتالی کردن بیشتر مشاغل آن بود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید