غول خرده فروشی انگلیس Debenhams احتمالاً سقوط خواهد کرد ، و 12000 شغل را در معرض خطر قرار می دهد – RT Business News

دبنهام ، یکی از بزرگترین فروشگاه های بزرگ فروشگاه های انگلیس با بیش از دو قرن سابقه ، پس از بی نتیجه ماندن گفتگوهای توافق نامه نجات ، قربانی بیماری همه گیر ویروس کرونا می شود.

خرده فروش که برای دومین بار در یک سال در آوریل وارد دولت شد ، روز سه شنبه اعلام کرد که قصد دارد “تخریب Debenhams انگلستان.” این شرکت هنوز به دنبال خریداران برای همه یا بخشی از تجارت است ، اما اگر پیشنهادی ارائه نشود ، 124 فروشگاه در سراسر کشور را تعطیل می کند ، احتمالاً سال آینده ، و 12000 شغل را در معرض تعلیق قرار می دهد.

خبر مرتبط  چین به زودی بر فضا تسلط خواهد یافت
همچنین در rt.com
Cineworld این هفته تمام سینماهای ایالات متحده و انگلیس را تعطیل می کند و 45000 شغل را در معرض خطر قرار می دهد“چشم انداز اقتصادی بسیار چالش برانگیز است و همراه با عدم اطمینان صنعت خرده فروشی انگلیس ، نمی توان به یک معامله مناسب دست یافت ،” جف رولی ، مدیر مشترک در مشاوره FRP ، در بیانیه گفت.

خبر مرتبط  پالایشگاههای هند با پر شدن ذخایر ، واردات نفت خاورمیانه را کاهش می دهند - RT Business News

دبنهام پیش از این در مذاکرات خرید احتمالی با JD Sports شرکت داشت. مذاکرات بلافاصله پس از سقوط Arcadia – تأمین کننده اصلی دبنهام و صاحب Topshop – در روز دوشنبه به دولت سقوط کرد ، اقدامی معادل با حمایت از ورشکستگی فصل 11 در ایالات متحده. Arcadia در 450 فروشگاه خود 13000 نفر را در سراسر انگلیس استخدام می كند.
همچنین در rt.com
اقتصاد انگلیس پس از بدترین رکود تاکنون با رکورد 15.5٪ رشد کرده استخبر مرتبط  رئیس سازمان ملل با افزایش تأثیر همه گیری Covid-19 ، زنگ خطر را درباره بدترین رکود اقتصادی در 80 سال گذشته - RT Business News

نابودی دو خرده فروش بزرگ تهدید به نابودی 25000 شغل است در زمانی که بازار کار انگلیس و کل اقتصاد هنوز از پیامدهای شیوع ویروس کرونا رنج می برند. نرخ بیکاری در انگلیس در سه ماهه سوم سال 2020 به بالاترین سطح در چهار سال گذشته رسیده است ، نرخ بیکاری به 4.8 درصد افزایش یافته است که 0.9 درصد بیشتر از مدت مشابه سال قبل است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید