غول اینترنتی روسی Yandex خدمات تحویل غذا را در اسرائیل راه اندازی می کند – RT Business News

یاندکس ، یکی از موفق ترین شرکت های فناوری روسیه ، به عنوان بخشی از برنامه توسعه بین المللی خود ، خدمات تحویل مواد غذایی آنلاین را در اسرائیل راه اندازی کرده است.

بر اساس بیانیه این شرکت ، این سرویس که از ابتدای شیوع همه گیر Covid-19 در روسیه بسیار گسترش یافته است ، با نام تجاری جدید Deli در اسرائیل فعالیت خواهد کرد.

ادامه مطلب

تحویل مواد غذایی توسط Yango ، بازوی بین المللی Yandex Go ، تجمع تاکسی شرکت و شعبه فناوری غذا انجام می شود. سرویس تحویل سریع از روز سه شنبه در ابتدا در تل آویو ، رامات گان و گیوتایم در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت.

خبر مرتبط  قیمت گوشت خوک چین برای اولین بار در بیش از یک سال گذشته به دلیل کمبود کاهش می یابد - RT Business News

“با مشاهده تغییرات مصرف کننده به دنبال وضعیت جدید در سراسر جهان ، یانگو تصمیم گرفت خدمات بسیار سریع تحویل را پشتیبانی کرده و با شرایط پیچیده و عادات جدید مصرف مقابله کند.” در این بیانیه آمده است.

گزارش شده است که این سرویس از فروشگاه های به اصطلاح تاریک استفاده خواهد کرد – انبارهایی که فقط برای مشتریان آنلاین تهیه می شوند و این امکان را برای تحویل سریع و هزینه های اجاره کمتر می دهد.

خبر مرتبط  ایالات متحده با توجه به تحمیل میلیارد ها تعرفه جدید در طیف گسترده ای از کالاهای اروپایی - RT Business News

سیستم عامل های تحویل مواد غذایی و مواد غذایی در سراسر روسیه و خارج از کشور افزایش بی سابقه ای را تجربه کرده است زیرا میلیون ها نفر در حین قفل Covid-19 مجبور به ماندن در خانه و سفارش آنلاین شدند.

یاندکس 32.9 میلیون دلار سود در طی این همه گیری گزارش داد. این شرکت در ماه 2019 خدمات خود را در روسیه راه اندازی کرد و هر ماه بیش از یک میلیون سفارش می گرفت.

خبر مرتبط  روسیه با هدف افزایش بیش از دو برابر LNG خود در بازارهای جهانی طی 5 سال - RT Business News

به گفته فوربس ، غول آنلاین روسی اخیراً به عنوان بهترین کارفرمای کشور رتبه بندی شده است و از بزرگترین تولید کننده الماس در جهان Alrosa و بزرگترین بانک خصوصی روسیه ، Tinkoff پیشی گرفته است. در یاندکس بیش از 74000 کارگر استخدام شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید