عهد پنتاگون برای استفاده از هوش مصنوعی برای خوب این است که “بسیار مشکوک است و نباید باور کرد” – گزارش Keizer RT – اخبار تجاری RT

در اولین قسمت از مجموعه راه حل های تابستانی سالانه Keizer Report ، مکس و استیسی درباره آخرین روند جهانی اقتصادی ، پولی ، مالی و فرهنگی بحث می کنند. و همچنین راه حل هایی برای مشکلاتی که در نتیجه ممکن است رخ دهد.

آنها در مورد تصمیم پنتاگون برای تسریع در پذیرش هوش مصنوعی (AI) صحبت می كنند ، در حالی كه قول می دهند از این فناوری برای خیر و شر استفاده كنند.

در همین حال ، آژانس پروژه های تحقیقاتی پیشرفته دفاع پنتاگون (DARPA) یک میلیون دلار برای برنامه هوش مصنوعی پرداخت که می تواند احساسات دشمن را پیش بینی کند.

خبر مرتبط  جدیدترین رقیب تسلا در حال طوفان بازار سهام است - RT Business News

“آنها همیشه به دنبال کنترل جمعیت هستند ،” استیسی می گوید ، افزود که این همیشه اتفاق افتاده است – از قرون وسطی و “از طریق ممات زمان “

مکس می گوید “پنتاگون سپس یكی از مؤسسات مهم آمریكا خواهد بود كه هم اكنون مشكل از دست دادن ایمان را دارد – خواه این باشد [in] بانک مرکزی ، پنتاگون یا دولت به طور کلی. “

او توضیح می دهد که جمعیت در حال از دست دادن ایمان به مؤسسات غالب است ، مانند آنچه در 1500s در فلورانس با از دست دادن ایمان به کلیسا بود ، یا در دهه 1960 در آمریکا با از دست دادن ایمان به سیستم سیاسی آمریکا ، یا بیست و یکم. قرن “وقتی ما به بانک فدرال رزرو ، پنتاگون و سایر نهادهای سیاسی ایمان خود را از دست داده ایم.”

به گفته مکس ، “ایده پنتاگون استفاده از هوش مصنوعی برای خیر ، بسیار مظنون است و هیچ کس نباید این ارزش را به خود بگیرد و باور کند که هدف آنهاست.” وی اظهار داشت که این فناوری به رمزگذاری وابسته است که هم اکنون فراتر از دسترس پنتاگون است.

خبر مرتبط  بیت کوین مونالیزا قرن بیست و یکم است - گزارش Keizer RT - اخبار تجاری RT

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید