عمان به نظر می رسد از ذخایر رو به کاهش نفت خود نهایت استفاده را ببرد – RT Business News

عمان به تازگی یک شرکت دولتی جدید برای عملیات بالادستی نفت و گاز تاسیس کرده است تا به سود سرمایه گذاری کمک کند و منابع خود را توسعه دهد.

توسعه انرژی عمان (EDO) در اکثر شرکت های توسعه نفتی عمان (PDO) و همچنین توسعه پروژه های مستقل سهیم خواهد بود. EDO در درجه اول در بزرگترین میدان نفتی عمان در بلوک 6 ، که در حال حاضر تولید می کند ، متمرکز خواهد شد 650،000 بشکه در روز (بشکه در روز).
همچنین در rt.com
سازمان ملل هشدار می دهد که آوردن آب به وال استریت ممکن است باعث حباب حیاتی ترین منبع جهان شوداین شرکت می تواند به عنوان بخشی از برنامه افزایش بدهی به طور مستقل وجوه جذب کند. آن ها خواهند “انجام عملیات اکتشاف و تولید هیدروکربن” طبق یک دولت اعلام روزنامه روز یکشنبه علاوه بر این ، EDO در زمینه های بازیافت پیشرفته روغن ، فن آوری های کم کربن و انرژی گرمایی خورشیدی کار خواهد کرد.

تولید کننده اصلی PDO عمان 60 درصد متعلق به دولت عمان است و شرکت های Royal Dutch Shell ، Total و Partex بقیه را تقسیم می کنند. تا به امروز ، PDO دارای 192 میدان نفتی ، 52 میدان گازی ، 29 ایستگاه تولید و تقریباً 9000 چاه فعال است.

خبر مرتبط  اقتصاد انگلیس بعد از بحران مالی سال 2008 ، بدترین ربع را به خود اختصاص داده است ؛ و این قبل از آن است که تأثیر کامل تاج ویروس شناخته شود - RT Business News

انتظار می رود مدل EDO دیگران را در خاورمیانه ترغیب کند تا از این الگو پیروی کنند. عمان تصمیم گرفت برای حل کسری بودجه فزاینده بودجه خود ، مستقلاً از طریق EDO وجوه جمع آوری کند ، الگویی که می تواند در کشورهای نفتی غالب دولت تکرار شود.
همچنین در rt.com
روسیه می گوید ممکن است زمان تقاضای جهانی ثبت جهانی نفت گذشته باشدبه گفته یک منبع بلومبرگ ، انتظار می رود این شرکت در نیمه اول سال 2021 تا 3 میلیارد دلار اوراق قرضه منتشر کند. به عنوان بخشی از این طرح ، JPMorgan Chase & Co. به دولت در مورد بهترین اقدامات رو به جلو مشاوره می دهد.

رائول رستوچی مدیر عامل PDO گفت از تاسیس EDO در اوایل سال جاری ، “EDO یک شرکت هلدینگ PDO و تعدادی سرمایه گذاری خواهد بود. برای PDO ، این امکان را برای ما فراهم می کند تا واحد تجاری را تولید کنیم و بنابراین ما را قادر می سازیم بودجه و منابعی را که دولت در حال حاضر با هزینه بسیار بالا برای ما تأمین می کند ، تأمین کنیم. ما قادر خواهیم بود که آن بدهی را از بین ببریم و آن را با شرایط بسیار جذاب تری تأمین کنیم. EDO همچنین در مورد انتقال انرژی است. ما تعدادی مشاغل داریم ، تعدادی سرمایه گذاری که مشتاقانه می خواهیم با ما شریک شویم. “

بیشتر بخوانید در Oilprice.com: تقاضای جهانی نفت به بالاترین سطح دو ماهه رسید

خبر مرتبط  ایالات متحده در دریایی از بدهی زندگی می کند ، اما طوفان در راه است - Max Keizer - RT Business News

عمان بزرگترین تولیدکننده نفت غیر اوپک در منطقه خاورمیانه است که 76 درصد درآمد کل خود را در سال 2019 به دولت عمان ارائه می دهد. در سپتامبر سال جاری ، تولید نفت عمان در 718،700 بشکه در روز، 0.18 درصد کاهش ماه به ماه نسبت به آگوست. کاهش تولید نفت این کشور به دنبال کاهش تقاضا در سال 2020 برای این کالا اتفاق می افتد که کل منطقه خاورمیانه را به شدت تحت تأثیر قرار داد و منجر به توافق اوپک و عمان برای کاهش تولید تا پایان سال شد.

خبر مرتبط  بازار LNG "IMPLODING" است - RT Business News
همچنین در rt.com
OPEC + سرانجام در مورد کاهش تولید نفت 2021 به توافق رسیدعمان به دلیل داشتن ذخایر محدود ، به طور کلی در تولید نفت با کندی مواجه است. ذخایر فعلی موجود است 4.8 میلیارد بشکه معادل روغن. این امر می تواند 25-30 سال تولید خام دیگر در عمان را در سطح 2019 فراهم کند. طبق اعلامیه وزارت دارایی از اکتبر ، تکنیک های پیشرفته بازیافت روغن می توانند به مبارزه با مشکل دسترسی به ذخایر موجود کمک کنند.

پیش بینی می شود این معرفی ELO و افزایش تقاضای تقاضا در سال 2021 تولید نفت عمان و درآمد حاصل از آن را در سال 2021 تثبیت کند. علاوه بر این ، سرمایه گذاری بیشتر در ذخایر کشور می تواند باعث تنوع بیشتر به دور از مالکیت دولت در سراسر منطقه شود.

این مقاله در اصل در منتشر شد Oilprice.com