علی بابا فیس بوک را به عنوان ششم ارزشمندترین شرکت جهان – RT Business News

سهام غول تجارت الکترونیکی چینی علی بابا بیش از 10 درصد افزایش یافت و به آن اجازه می دهد با سرمایه گذاری در شرکت رسانه های اجتماعی ایالات متحده ، فیس بوک پیشی بگیرد و از با ارزش ترین شرکت های جهان صعود کند.

سهام علی بابا از بیشترین درصد سود روزانه خود از لیست ثانویه خود در هنگ کنگ در ماه نوامبر برخوردار شد. به ازای هر سهم 261 دلار ، کلاه بازار آن به 5.614 تریلیون دلار HK (بیش از 720 میلیارد دلار آمریکا) رسید و بالاتر از رقم نزدیکترین رقیب خود در لیست ، فیس بوک بود.

خبر مرتبط  بازار مشاغل انگلستان با "واقعی خونین" روبرو است که بیشتر تولید کنندگان قصد دارند کارگران را اخراج کنند - RT Business News

با شروع معاملات در نیویورک ، سهام فیسبوک حرکت کمی نشان داد و در حدود 241 دلار برای هر سهم با قیمتی در حدود 687 میلیارد دلار ایستاد.
همچنین در rt.com
هنگامی که ترامپ فشار را فشار می دهد ، شرکت های چینی آمریکا را رها می کنندعلی بابا “اجرای عالی با چندین مدل تجاری نشان می دهد ، و در نقطه شیرین یک داستان بازیابی است که توسط نقاط قوت فن آوری قوی پشتیبانی می شود”. تحلیلگر توماس چونگ به نقل از نشریه صبح چینی جنوبی نوشت.

خبر مرتبط  اخلال در سفرهای مربوط به بیماری همه گیر 730 میلیارد دلار درآمد جهانی گردشگری را از بین می برد - UN - RT Business News

این اولین باری نیست که کلاه بازار فیس بوک توسط علی بابا غلبه کرده است. این دو شرکت غالباً با سرمایه گذاری در بازارها ، لیست های 10 با ارزش ترین شرکت جهان را تجارت می کنند ، جایی که آنها در پشت آرامکوکو ، اپل ، مایکروسافت ، آمازون و الفبای (گوگل) قرار دارند.
همچنین در rt.com
هواوی بر سامسونگ به عنوان برترین سازنده تلفن های هوشمند جهانی پیشی می گیرد – گزارشغول آنلاین چینی در اوایل فیس بوک در رده بندی دیگری قرار گرفت که ارزشمندترین مارک های جهان را ارزیابی کرد. اکنون علی بابا با ارزش ترین مارک چینی محسوب می شود و پس از آن رهبر فناوری Tencent به دنبال دارد. این دو شرکت در رده بندی رتبه 100 “با ارزش ترین برندهای جهانی” امسال ، در حالی که فیس بوک در پشت سر آنها قرار داشت ، مقام های 6 و 7 را از آن خود کردند.

خبر مرتبط  چین ممکن است یوان دیجیتال را در بزرگترین برنامه تحویل مواد غذایی کشور - RT Business News - آزمایش کند

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید