عربستان سعودی و کویت تولید خود را در میدان عظیم نفتی آغاز کردند – RT Business News

آژانس Anadolu ترکیه با استناد به بیانیه مدیرعامل مدیر عامل شرکت نفت خلیج کویت ، عربستان سعودی و کویت تولید در میدان نفتی الخافجی را در منطقه خنثی بین دو کشور آغاز کردند.

حساب رسمی توییتر این شرکت ارسال شده دیروز به روزرسانی ، با بیان (از طریق Google Translate) “به مناسبت از سرگیری تولید در عملیات فراوان مشترک تبریک می گویم.”

زودتر گزارش توسط آرگوس نیوز از اواخر ماه ژوئن گفت: عربستان سعودی و کویت قصد دارند هر دو میادین نفتی در منطقه خنثی – الخفاجی و وفرا – را در ماه جاری دوباره راه اندازی کنند.

الخفاجی یکی از چهار منطقه دریایی و یک میدان ساحلی است که در آن واقع شده است منطقه خنثی بین عربستان و کویت. از این میان ، فقط دو زمینه – الخافجی و وفراپمپ شده روزانه نیم میلیون بشکه تا سال 2015.

خبر مرتبط  مبارزه با لوفت هانزا برای کاهش بیشتر مشاغل بیش از 22000 کاهش قبلی که اعلام شده بود - RT Business News

اختلافات عملیاتی و وخیم تر شدن روابط دوجانبه منجر به توقف تولید در طی آن سال شد. این عربستان سعودی پس از تجدید امتیاز شورلون برای وفره ، از این بدتر شد. به گفته طرف کویت ، ریاض این کار را بدون مشورت با آن انجام داد.
همچنین در rt.com
اوپك + معامله دقيقه گذشته را قطع كرد تا تقريبا 10 ميليون بشكه در روز از توليد نفت را كاهش دهدخبر مرتبط  عهد پنتاگون برای استفاده از هوش مصنوعی برای خوب این است که "بسیار مشکوک است و نباید باور کرد" - گزارش Keizer RT - اخبار تجاری RT

مذاکرات برای شروع مجدد این مزارع از سال 2018 آغاز شد و وافرا و الخافجی تولید نفت را دوباره از اواخر سال 2019 آغاز کردند. با این حال ، در ماه مه ، رسانه های کویتی گزارش داد در ماه ژوئن به عنوان بخشی از توافق اوپک + برای کاهش عرضه جهانی نفت خام با 9.7 میلیون بشکه در روز در ماه مه و ژوئن ، تولید در الخافجی در ماه ژوئن به حالت تعلیق درآمد.

با این وجود ، اوپک + توافق کرد که کاهش های عمیق را تا پایان ماه ژوئیه تمدید کند ، زیرا قیمت ها نسبت به کاهش نسبت به انتظارات اوپک + واکنش نشان ندادند ، خبر از راه اندازی مجدد کمی جالب است.

خبر مرتبط  پکن متعهد شد که "نهادهای خارجی غیرقابل اعتماد" را پس از اقدامات ایالات متحده برای ممنوع کردن برنامه های TikTok و WeChat محدود کند - اخبار تجاری RT

بیشتر بخوانید: عربستان سعودی و کویت به اختلاف در مورد مزارع مشترک نفتی پایان دادند ، “تعهدات اوپک” تغییر نخواهد کرد “

الخفاجی تا سال 2015 زمانی که تولید در منطقه خنثی به حالت تعلیق درآمده بود ، 300000 بشکه در روز پمپ می کرد ، و برنامه ها این بود که تا پایان سال جاری این میزان را تا 325،000 بشکه در روز افزایش دهند. Wafra ظرفیت تولید 250،000 بشکه در روز نفت خام را دارد.

این مقاله در ابتدا در منتشر شد Oilprice.com