عربستان سعودی می خواهد به روسیه فشار بیاورد … اما آیا به جای آن می تواند به خود آسیب برساند؟ – اخبار تجاری RT

در حالی که جهان با یک بحران بی سابقه ای در مورد همه گیر کوروی ویروس روبرو است ، ریاض در تلاش است تا سایر کشورها را تحت فشار قرار دهد تا طبق قوانین خود در بازار نفت بازی کنند ، اما این اقدامات می تواند عقب بیفتد.

از زمان سقوط معامله اوپک + ، عربستان سعودی اسلحه های بزرگی را برای به دست آوردن سهم بازار بیرون آورده است ، اما این اقدام در نهایت قیمت های خام را به پایین ترین نرخ رساند. پس از آنکه مسکو و ریاض در اوایل ماه مارس نتوانستند به توافق قطع تولید جدید برسند ، پادشاهی تصمیم به افزایش تولید گرفت و به خریداران نفت خود تخفیف اعطا کرد.

خبر مرتبط  دلار فارغ از انتخاب رئیس جمهور آمریکا - پیتر شیف - اخبار تجاری RT کاهش می یابد
همچنین در rt.com
عربستان سعودی تلاش برای کشتن رسوبات آمریكا را انكار كرد و تقصیر راجع به گلوت عرضه نفت به روسیه را تغییر داد“من فکر می کنم آنها سعی می کنند به ویژه بر روسیه فشار بیاورند ، بنابراین آنها می توانند با آنچه در آخرین جلسه اوپک تلاش می کردند به توافق برسند ،” روبرتو دی امبرسیو ، مدیرعامل Axiory Global در مصاحبه ای با RT گفت.

بیشتر بخوانید

اگر اوضاع در بازار نفت بهبود نیابد ، شرکت های نفت شیل آمریکایی به سختی برخورد می کنند ، زیرا نفت شیل تنها زمانی معقول است که قیمت نفت حداقل 40 دلار در هر بشکه باشد. در حالی که می توان آنها را با کمک دولت کمک گرفت ، این بحران رو به رو شد “مرگبار” به گفته تحلیلگر برای آنها ، وی می افزاید: اینگونه است که ریاض می تواند تلاش کند متحد خارج از کشور خود را در فشار مسکو به آن بپیوندد.

خبر مرتبط  پوتین خواستار تلاش جهانی برای تثبیت بازار انرژی است ، زیرا coronavirus تقاضا را کاهش می دهد - RT Business News

با این حال ، اقتصاد عربستان سعودی متکی به درآمدهای نفتی است و اگر بحران نفت بیش از حد طولانی باقی بماند ، باعث ایجاد مشکلات عظیم برای بزرگترین تولید کننده نفت در جهان خواهد شد و حتی هزینه های پایین تولید آن نیز کمکی نخواهد کرد.

“این بدان معنی نیست که آنها [Saudi Arabia] در این سطح رنج نخواهد برد ، زیرا آنها تقریباً کاملاً به نفت بستگی دارند. بنابراین اگر میزان سود آنها را کاهش دهید می تواند برای آنها مشکلی ایجاد کند. “ او گفت.

خبر مرتبط  پنیرهای فرانسوی به طور تصادفی به لطف Covid-19 پنیر پرفروش جدید را کشف کردند (VIDEO) - اخبار تجاری RT

اگر بازیکنان با شرایط کنار نیایند ، بازی می کنند “بازی بسیار خطرناک” D’Abrbrio معتقد است که توافق در مورد تولید اضافی تولید حتی در صورت ناپدید شدن تولید کنندگان شیل آمریکایی لازم است ، زیرا سهم بازار آنها برای ایجاد کسری مورد نیاز برای افزایش قیمت کافی نیست.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید