عربستان سعودی می بیند که درآمدهای نفتی در ماه ژوئن کاهش می یابد – RT Business News

ارزش صادرات نفت عربستان سعودی در ماه ژوئن 54.8 درصد نسبت به سال گذشته یا 8.7 میلیارد دلار آمریکا (32.6 میلیارد ریال سعودی) کاهش یافت ، داده های اداره کل آمار عربستان سعودی روز چهارشنبه نشان داد.

صادرات نفت پادشاهی به عنوان سهمی از کل صادرات این کشور ، از 77.1 درصد در ژوئن 2019 به 61.9 درصد در ژوئن سال جاری کاهش یافته است ، طبق گزارش اداره کل آمار.

ارزش کل صادرات عربستان سعودی در ژوئن سال 2020 نسبت به ژوئن 2019 با 43.6 درصد کاهش یافته است. با این حال ، ارزش صادرات ژوئن 2020 در مقایسه با ماه مه 2020 با 19.1 درصد افزایش یا 1.86 میلیارد دلار آمریکا (6.98 میلیارد ریال سعودی) افزایش یافت. قیمت های بالاتر نفت در ماه ژوئن در مقایسه با ماه مه.

خبر مرتبط  اتحادیه اروپا پس از تحقق الزامات سازمان تجارت جهانی در مورد اختلاف ایرباس ، تعرفه های بالابر ایالات متحده "بی درنگ" را خواستار - RT Business News
همچنین در rt.com
کویت برای پرداخت حقوق عمومی در حال خرج کردن استاز زمانی که عربستان سعودی جنگ قیمت نفت را در ماه مارس آغاز کرد ، ارزش صادرات پادشاهی در هر ماه بعد از ماه ژوئن کاهش یافته است ، داده های مربوط به آمار رسمی عربستان نشان می دهد ، زیرا قیمت ها با سقوط تقاضای محور کرون ویروس کاهش یافته و سعودی ها سیل می کشند. بازار با نفت در ماه آوریل.

خبر مرتبط  نرخ بیکاری هند علیرغم برداشتن اقدامات محکومیت همچنان بالاست - RT Business News

درآمدهای نفتی بزرگترین صادر کننده نفت جهان ، عربستان سعودی ، در ماه مه پس از پایان پادشاهی جنگ قیمت نفت خود با روسیه ، روند کاهشی را ادامه داد و درآمد حاصل از صادرات نفت 65 درصد در سال سقوط کرد ، داده های اداره کل آمار نشان داد. ماه گذشته.
همچنین در rt.com
3 دلیل عدم موفقیت قیمت نفت به زودیارزش كل صادرات نفت عربستان سعودي 11.8 ميليارد دلار (44.277 ميليارد ريال سعودي) يا 65.0 درصد در سال در سال در ماه مه كاهش يافته است.

خبر مرتبط  نرخ بیکاری ایالات متحده با افزایش شگفت آور شغلی انتظار نمی رود - RT Business News

سهم صادرات نفت در کل صادرات از 78.6 درصد در ماه مه 2019 به 65.4 درصد در ماه مه 2020 کاهش یافته است.

افت درآمدهای نفتی در ماه مه به دنبال کاهش مشابه 12 میلیارد دلار درآمدهای نفتی عربستان سعودی برای ماه آوریل بود ، هنگامی که پادشاهی به قول خود مبنی بر سیلاب کردن بازار با نفت عمل کرد ، و به کاهش قیمت نفت به پایین ترین سطح از سال 1999 کمک کرد. با کاهش تقاضا در حین محاصره در اروپا و ایالات متحده.

این مقاله در اصل در منتشر شد Oilprice.com