عربستان سعودی تلاش برای کشتن رسوبات آمریكا را انكار كرد و سرزنش نفت در روسیه را مقصر دانست – RT Business News

عربستان سعودی پس از افزایش تولید نفت خود به سوابق تاریخی ، پس از متهم كردن رئیس جمهور روسیه ، ریاض را به هدف قرار دادن تهاجمی رقبا متهم كرد كه به دنبال رهایی از شر تولیدكنندگان نفت شیل ایالات متحده است.

رد اتهام به عنوان “کاملاً عاری از حقیقت” ، وزیر امور خارجه عربستان ، شاهزاده فیصل بن فرهان آل سعود تأکید کرد که پادشاهی هست و همیشه بوده است “به دنبال دستیابی به کاهش بیشتر و دستیابی به تعادل بازار نفت برای منافع تولیدکنندگان نفت شیل.”

با وجود پمپاژ نفت با رکورد 12 میلیون بشکه در روز و ارائه تخفیف های بی سابقه به مشتریان خود ، ریاض مسئولیت هرگونه سقوط بازار نفت را رد کرد ، سرزنش کردن در عوض روسیه.

خبر مرتبط  بانکداران "رولت مالی روسی را بازی می کنند" تا زمانی که "سر آمریکا را نکشند" - گزارش Keizer RT - اخبار تجاری RT
همچنین در rt.com
تعرفه همیشه گزینه! ترامپ امیدوار است که روسیه و سعودی ها به توافق نفتی برسند – منصفانه »برای ایالات متحده ، زیرا پوتین به دنبال همکاری از طرفین استدر ماه مارس ، سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) با کاهش عمیق تر برای افزایش قیمت نفت در اثر بروز coronavirus توافق کردند ، اما روسیه توصیه کرد که توافق موجود را طولانی تر کند و استدلال می کند که کشورهای غیر شرکت کننده – مانند ایالات متحده ، که همچنان باقی مانده است. تولید کننده برتر جهان با 13 میلیون بشکه در روز – بلافاصله این خلا را پر می کند. در نتیجه اختلاف نظرها ، توافق اوپک + در ماه آوریل منقضی شد و خطر ایجاد بیش از حد بیش از حد را ایجاد می کند.

خبر مرتبط  به گفته تحلیلگران - طلا در 4000 دلار به واكسن كروناویروس و انتخابات آمریكا می تواند این دوره را تغییر دهد.

پوتین روز جمعه اظهار داشت كه مسکو همیشه برای مذاکرات و کاملاً باز است “آماده توافق نامه ها” با اوپک و سایر شرکا تا زمانی که همه طرفها با شرایط مساوی همکاری کنند. رئیس جمهور آمریكا ، دونالد ترامپ نیز گفت كه او انتظار داشت “نمایشگاه” معامله (و در غیر این صورت به تعرفه های احتمالی اشاره شده است) ، گرچه خود واشنگتن قصد ندارد تولید نفت خود را محدود کند.

بازار جهانی نفت در سال 2020 با ضرب و شتم روبرو شده است ، در حالی که تقریباً دو سوم قیمت ها پایین آمده و برخی از معیارهای این هفته در رده پایین 18 سال قرار گرفته است. به دنبال فراخوانی یک نشست اضطراری از ریاض و فشار زیاد ایالات متحده ، کشورهای عضو اوپک قرار است دوشنبه دوشنبه به کنفرانس ویدئویی این بحران را برطرف کنند.

خبر مرتبط  داده های چینی نشان می دهد که پکن واردات نفت ایران را ادامه می دهد - RT Business News
همچنین در rt.com
تولید جهانی نفت خام باید 10 میلیون بشکه در روز کاهش یابد ، روسیه آماده همکاری با ایالات متحده در بازارهای نفت – پوتینفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید