عجله طلای را از دست دادید؟ یک پوشش SILVER وجود دارد! – اخبار تجاری RT

نقره پس از شکستن سطح 27 دلار برای اولین بار از سال 2013 ، تاکنون امسال نسبت به همتای فلزی گرانبهای خود ، طلا ، بهتر عمل کرده است.

نقره در مقایسه با 15 درصد طلا در طی سال گذشته حدود 61 درصد بازده را تأمین کرده است.

روز دوشنبه ، معاملات سه درصد بیشتر در Comex با 27.07 دلار به ازای هر اونس ترویج ، در حالی که قیمت طلا در هر اونس Troy 1.952.36 دلار بود.

علی رغم دستاورد های ستاره ای امسال ، فلز سفید هنوز از اوج زندگی خود که 49.24 دلار در مارس 2011 ثبت شده است فاصله دارد. از طرف دیگر ، طلا از همه زمان های بلند خود 2،078 دلار فاصله دارد.

خبر مرتبط  بهبود اقتصادی چین همزمان با تسریع رشد بخش خدمات - RT Business News

تحلیلگران می گویند هرچه اقتصاد جهانی عقب نشینی کند ، باعث افزایش مصرف صنعتی خواهد شد و منجر به افزایش تقاضا برای نقره خواهد شد که دارای مصارف صنعتی زیادی است.
همچنین در rt.com
“دلار در حال بازگشت به حالت استاندارد طلا است زیرا دلار آمریکا در حال فروپاشی است” – پیتر شیف“نقره به احتمال زیاد همچنان به پیشرفت خود ادامه می دهد ،” منوج جین ، مدیر / رئیس تحقیقات کالاها و ارز ، پریتوی فینمارت به NDTV گفت. وی افزود که ارزش دلار در حال کاهش است زیرا رشد ایالات متحده در همه زمانها پایین است. کشف واکسن Covid-19 منجر به رشد مجدد در فعالیت های صنعتی جهانی می شود و نرخ نقره همچنان بالاتر می رود. “

طلا ، که یک دارایی امن امن در زمان عدم قطعیت اقتصادی و محافظت در برابر تورم است ، نیز به احتمال زیاد انجام می شود ، همچنین بسیاری از بانک های مرکزی برای کاهش وابستگی به دلار ، ذخایر طلای خود را افزایش می دهند. با این حال ، افزایش اشتها برای دارایی های ریسک پذیر می تواند پیشرفت طلا را محدود کند.

خبر مرتبط  مالک چینی TikTok می گوید معامله اوراکل در هاله ای از ابهام قرار دارد زیرا ترامپ "آماده نیست از هر چیزی امضا کند" - RT Business News

هدف او برای نقره طی یک افق 2-3 ساله 49 دلار در Comex است. برای طلا ، این متخصص در 2-3 سال آینده 2500 دلار پیش بینی می کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید