طلا یک معایب بزرگ دارد و به همین دلیل استاندارد طلا از کار افتاد ، تحلیلگر تحقیق به Max Keizer – RT Business News گفت

دیوید لوانت ، تحلیلگر به RT’s Keizer Report گفت ، گرچه فلزات گرانبها ، به ویژه طلا ، در این اوضاع آشفتگی بازار بسیار خوب عمل کرده اند ، اما به شدت فاقد یک توانایی کلیدی است که اجازه می دهد ارزهای فیات را تصاحب کنند.

“طلا این خصوصیات پولی شگفت انگیز را دارد که همه ما از نظر قابلیت انعطاف پذیری ، تقسیم پذیری و کمبود از آنها آگاه هستیم.” قانونمند مدیریت دارایی Bitwise به ماکس کیزر گفت. “اما چیزی که طلا به شدت فاقد آن است توانایی حمل و نقل است.”

این با گذشت زمان به یک نقطه ضعف برای فلز زرد تبدیل شد. سرانجام مردم شروع به تغییر طلا به شمش طلا به دریافت طلا کردند ، و این امر تسهیل در a “تصاحب فیات” تحلیلگر معتقد است که از سیستم.

خبر مرتبط  بانک های چینی خواستار تغییر مکان SWIFT به شبکه مالی داخلی در میان دامن زدن به تحریم های ایالات متحده در مورد هنگ کنگ - RT Business News

https://www.youtube.com/watch؟v=XR9cX-SQfNE

به طور قابل توجهی ، نگرانی های زیادی در مورد کمبود طلای فیزیکی در بازار وجود داشت که همه گیر Covid-19 شروع به گسترش در سراسر جهان ، تعطیل کردن پالایشگاه ها و توقف پروازها کرد.

“من فکر می کنم که این یک دلیل بسیار مهم در مورد شکست استاندارد طلا بود ،” لوانت گفت.

خبر مرتبط  بانکداران "رولت مالی روسی را بازی می کنند" تا زمانی که "سر آمریکا را نکشند" - گزارش Keizer RT - اخبار تجاری RT

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید