طلا و نقره به دلیل ضعف در چاپ پول بانک فدرال رزرو ، بیش از دلار آمریکا ضعیف تر می شوند – RT Business News

در حالیکه دلار آمریكا زیانهای خود را افزایش داد و به پایین ترین سطح خود در دو سال گذشته رسید ، قیمت فلزات گرانبها در روز سه شنبه افزایش یافت و طلا به نزدیك 2000 دلار در هر اونس رسید.

معاملات آتی طلای دسامبر در Comex حدود یک درصد افزایش یافت و به سطح معیار 2000 دلار نزدیک شد. طلای Spot نیز با بیش از یک درصد افزایش ، هر اونس 1987 دلار معامله کرد. در همین حال ، نقره نسبت به سود شمش بهتر عمل کرده است و با جهش حدود 1.8 درصدی به 29.11 دلار در هر اونس رسیده است.
همچنین در rt.com
نقره با پشت سر گذاشتن رشد تقاضای بازیابی اقتصاد جهانی ، از طلا پیشی گرفت – تحلیلگرانخبر مرتبط  آیا بیت کوین پس از آخرین تغییرات قیمت به یک چرخه رالی دیگر منتقل می شود؟ RT's Boom Bust پاسخ دارد - RT Business News

پس از آنکه فدرال رزرو ایالات متحده از تغییر سیاست اساسی در مورد تورم خبر داد ، تجمع کالاها در حالی اتفاق افتاد که بازار سهام به پایین ترین سطح در طی دو سال گذشته رسید. شاخص دلار آمریكا كه دلار را در مقابل یك سبد ارز پیگیری می كند ، در معاملات ظهر با كاهش 0.4 درصدی به 91.75 رسید. آگوست چهارمین ماه متوالی کاهش ارزش پول ایالات متحده و طولانی ترین روند از دست دادن از تابستان 2017 است.

در حالی که شمش زیر رکورد قیمت تمام شده خود در بیش از 2089 دلار در هر اونس است ، تحلیلگران می گویند که فلز زرد در حال رسیدن به بالاترین سطح در سال 2020 است. رئیس صندوق فدرال جروم پاول “آخرین قطره ای بود که برای تحت فشار قرار دادن بسیاری از معامله گران حرفه ای کالا و تحلیل گران مالی مورد نیاز بود تا طلا را صعود کنند و قیمت را تا پایان سال 2200 دلار یا بیشتر ببرند.”

حتی پیش بینی های صعودی بیشتر می گوید ممکن است طلا تا پایان سال به 3000 دلار برسد. این به گفته کارگزار ارشد کالاهای RJO Futures Daniel Pavilonis ، که گفت که فلزات به دلیل افزایش قیمت “برای چاپ پول”.

“با پایین آمدن یا منفی شدن نرخ بهره ، سرمایه گذاران پولی در بانک دارند که اساساً از آنها مالیات گرفته می شود زیرا آنها باید سود آن را پرداخت کنند. چه گزینه دیگری وجود دارد؟ به همین دلیل است که مردم در حال خرید طلا ، تحویل شمش های طلا و خرید معاملات آتی هستند. “ Pavilonis به نقل از کیتکو نیوز گفت.

خبر مرتبط  اپل از طرف شرکت هوش مصنوعی چینی به دلیل نقض حق نسخه برداری شکایت کرد - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید