طلا در مسیر صعود قله های همه ساله امسال – جانباز بازار فلزات گرانبها – اخبار تجاری RT

به گفته پیتر هوگ ، مدیر بازرگانی جهانی کیتکو فلز ، قیمت طلا می تواند بیش از 1920 دلار در هر اونس باشد و ضرب و شتم یک رکورد تمام وقت در سال 2011 را رقم زد.

“کوتاه مدت ، به خصوص با توجه به عوامل فصلی ، [gold prices] کمی نرمی داشته باشید ، اما فکر می کنم تا پایان سال 2011 طلای بالای 2011 که 1920 دلار است در آنجا یا بالاتر خواهد بود. “ آغوش گفت.

خبر مرتبط  بگو چی؟ اپل از هدفون هایی با قیمت 549 دلار رونمایی کرد! - اخبار کسب و کار RT

به گفته جانباز بازار ، در حالی که ترس از بیماری همه گیر هنوز به پایان رسیده است ، بسیاری از خطرات اساسی برای رشد اقتصادی حداقل تا سال آینده باقی خواهد ماند.

هوگ گفت ، آسیب های طولانی مدت در اقتصاد می تواند اصلاح دیگری در سهام و دارایی های ریسک باشد ، و افزود که ممکن است طلا قبل از وقوع تجمع دیگر با سهام کاهش یابد.

خبر مرتبط  روسیه در حال نبرد ایالات متحده در نبرد برای بازار بزرگ انرژی چین - RT Business News
همچنین در rt.com
“کشورهای هوشمند قبل از سقوط دلار آمریکا طلا جمع می شوند” – گزارش Keizer RT“من فکر نمی کنم که این برای فلزات صعودی باشد. من فکر می کنم با شروع مردم به وحشت و شروع به جمع آوری پول ، واکنش اولیه برای فلزات کمتر خواهد شد. “ او گفت.

خبر مرتبط  موشک های بیت کوین برای اولین بار بیش از 20000 دلار - اخبار تجاری RT

قیمت طلا در آگوست 2011 به رکورد 1.920.70 دلار رسید. روز پنجشنبه ، این فلز گرانبها با قیمت 1722 دلار در هر اونس معامله شد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید