طلا برنده خواهد شد فارغ از اینکه چه کسی انتخابات ایالات متحده را پیروز کند – مدیر صندوق پرچین – اخبار کسب و کار RT

جیمز راسته ، مدیر ارشد سرمایه گذاری ساحل سرمایه در مصاحبه با CNBC ، فارغ از اینکه چه کسی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پیروز شود ، معدنچیان طلا و طلا قرار است از این مزایا بهره مند شوند.

وی توضیح داد که به این دلیل است که ایالات متحده به احتمال زیاد یک برنامه محرک مالی قابل توجه ، با هدف افزایش فعالیت اقتصادی ، اتخاذ می کند ، اما به طور معمول منجر به کسری بیشتر می شود.

خبر مرتبط  اولین محموله LNG روسیه از طریق مسیر دریایی قطب شمال به ژاپن می رسد - RT Business News

“ما تریلیون دلار بیشتر چاپ خواهیم کرد و همه اینها در نهایت عواقب مثبت طلا دارد” او گفت ، افزود: “سیاست های مالی و پولی تحت هر دو رهبری تقریبا یکسان خواهد بود. من فکر می کنم اختلافاتی که ترسیم می شوند واقعاً بیش از واقعی بودن تصور می کنند. “

طلای اسپات در ماه آگوست بیش از 2000 دلار جمع شد و در هفته های گذشته معامله در سطح 1900 دلار را متوقف کرد. فلز زرد از ساعت 09:00 به وقت گرینویچ امروز چهارشنبه با یک درصد کاهش در 1893 دلار معامله شد.

خبر مرتبط  چین برخی از واردات مزرعه آمریکایی را در حال رشد با ایالات متحده نسبت به هنگ کنگ متوقف می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
“پیتر شیف:” جهان در حال فروپاشی است و به یک استاندارد طلایی برمی گرددبه گفته راسته ، سرمایه گذاری در بازار طلا به صندوق های قابل معامله در بورس یا ETF ، جایی که معدن کاران بزرگ تسلط دارند ، جریان دارد. این یک “بخش فوق العاده تحت مالکیت” ، او گفت.

خبر مرتبط  روسیه اکنون بیش از 96٪ از بدهی های ایالات متحده را رها کرده است - RT Business News

CIO خاطرنشان كرد كه در حالي كه آن بازيكنان بزرگتر به كشف قابل توجهي براي منابع جديد طلا دست پيدا نمي كنند و ذخايرشان تمام مي شود ، احتمالاً مجبور خواهند شد كه نامهاي كوچكتر بازار را بخرند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید