طبق گزارش ها ، مکزیک پیشنهاد می کند تولید نفت را 100000 بشکه در روز کاهش دهد ، به طور قابل توجهی کمتر از درخواست اوپک – RT Business News

سازمان کشورهای صادرکننده نفت و تولیدکنندگان نفت متحد روز جمعه تصمیم می گیرند که آیا پیشنهاد مکزیک مبنی بر کاهش تولید خود 100000 بشکه در روز ، برای تأمین توافق جدید کاهش تولید کافی است یا خیر.

به گفته رسانه های اسپانیایی ، این توافق پس از گفتگو با رئیس جمهور مکزیک ، آندرس مانوئل لوپز اوبرادور با رئیس جمهور آمریکا ، دونالد ترامپ انجام شد. گزارش ها.

“من با پرزیدنت ترامپ صحبت کرده ام ، و ما توافق کرده ایم که تولید را 100،000 بشکه در روز کاهش دهیم. ایالات متحده قول داده است علاوه بر این تولید را 250 هزار بشکه در روز کاهش دهد تا به مکزیک کمک کند.” اوبرادور روز جمعه در یک کنفرانس خبری گفت.

خبر مرتبط  سازمان ملل هشدار می دهد که 176 میلیون نفر دیگر در سراسر جهان پس از همه گیری ممکن است به فقر برسند - RT Business News
همچنین در rt.com
کاهش تولید روسیه و اوپک ممکن است برای نجات بازار نفت کافی نباشدعدم تمایل مکزیک برای حمایت از محدودیتهای پیشنهادی اصلی مانع اصلی نهایی شدن توافق نامه نفتی طولانی مدت بود که می تواند باعث افزایش قیمت نفت خام شود.

اوپک روز پنجشنبه بیانیه ای منتشر کرد که تصریح می کند تولید جهانی نفت خام با 10 میلیون بشکه در روز کاهش می یابد. برش های تاریخی از اول ماه مه به مدت دو ماه موثر خواهد بود و سپس این رقم بین 1 ژوئیه 2020 تا 31 دسامبر 2020 به هشت میلیون بشکه در روز خواهد رسید.

خبر مرتبط  پس انداز کنید! - اخبار تجاری RT
همچنین در rt.com
با بسته شدن اوپک + در معاملات کاهش تولید ، قیمت نفت سقوط می کنداین توافق نامه توسط همه اوپک و کشورهای تولیدکننده نفت غیر اوپک به جز مکزیک به توافق رسید – در نتیجه ، این توافق انجام شد اعلام کرد“مشروط”

این بدن پس از پیشنهاد مکزیک هیچ بیانیه جدیدی منتشر نکرده است. تعهد مکزیک کمتر از آن چیزی است که اوپک خواستار آن شد. حتی با کمک ایالات متحده ، کل کاهش 350،000 بشکه در روز است ، به این معنی که سایر کشورهای امضاء کننده مجبور به جبران 50،000 بشکه اضافی هستند.

خبر مرتبط  Standard Chartered هشدار می دهد دلار آمریکا در مسیر "کاهش قابل توجه" طی چند سال آینده است - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید