ضرر شرکت های هواپیمایی ایالات متحده برای عبور از 35 میلیارد دلار برای آشفته 2020 – بیش از 40٪ از خسارات مالی که صنعت جهانی متحمل شده است – RT Business News

خسارت خالص شرکت های هواپیمایی آمریکایی برای سال 2020 بیش از 35 میلیارد دلار خواهد بود که بیش از 40 درصد از خسارات شرکت های حمل و نقل جهانی را تشکیل می دهد ، زیرا همه گیری ویروس کرونا باعث بدترین سال در تاریخ حمل و نقل هوایی می شود.

همانطور که روز جمعه توسط CNBC گزارش شد ، اندازه سوراخ مالی تجربه شده توسط شرکت های هواپیمایی ایالات متحده توسط تحلیلگران شرکت داده FactSet محاسبه شد. در یک گزارش جداگانه در ماه دسامبر ، FactSet گفت که شرکتهای هواپیمایی بیشترین سهم را در کاهش سال به سال در سه ماهه چهارم برای بخش صنایع داشته اند ، که به ترتیب 343 و 66 درصد کاهش درآمد و درآمد داشته اند. اگر آنها از عملکرد بخش مستثنی شوند ، کاهش درآمد تخمینی برای آن از -34.4-درصد به -0.7 درصد بهبود می یابد ، در حالی که زیان تخمینی درآمد از -10.3 درصد به -2.8 درصد کاهش می یابد.

خبر مرتبط  چرا فیس بوک فقط داده های شما را اگر اینقدر با ارزش است خریداری نمی کند؟ RT's Boom Bust به بحث و جدال درباره حریم خصوصی WhatsApp می پردازد - RT Business News
همچنین در rt.com
بوئینگ 737 MAX دردسرساز پس از دو تصادف مرگبار به آسمان آمریکا بازمی گرددعلی رغم برخی پیشرفت ها در ترافیک مسافران در مقایسه با وضعیت ساکن در بهار ، سه ماه آخر سال هنوز دور از حد طبیعی بوده و بعید است که سودآوری برای صنعت آشفته ایجاد کند. به گفته وزارت حمل و نقل ایالات متحده ، شرکت های هواپیمایی آمریکایی پس از بیش از شش سال سود خالص سه ماهه پس از مالیات ، امسال سه بار متوالی ضرر کردند. تنها در سه ماهه سوم ، ضرر به 11.8 میلیارد دلار رسیده است ، 800 میلیون دلار بیشتر از سه ماه گذشته.

اتحادیه حمل و نقل هوایی بین المللی (IATA) پیش از این پیش بینی کرده بود که صنعت حمل و نقل هوایی جهانی احتمالاً سالانه 84.3 میلیارد دلار ضرر عظیم در نتیجه بیماری همه گیر Covid-19 متحمل خواهد شد. انتظار می رود بیشتر خسارات وارده توسط شرکتهای حمل و نقل در آمریکای شمالی متحمل شود.

“از نظر مالی ، سال 2020 به عنوان بدترین سال در تاریخ حمل و نقل هوایی کاهش خواهد یافت” الكساندر دو جونیك ، مدیر كل و مدیر عامل یاتا ، در بیانیه ای گفت.

آژانس هنوز انتظار دارد که واکسیناسیون گسترده کلید بهبودی باشد ، اگرچه مدیران هشدار دادند که ممکن است سالها طول بکشد تا تجارت به طور کامل به حالت عادی برگردد. طبق پیش بینی یاتا ، خسارات می تواند در سال 2021 بیش از 5 برابر کاهش یابد و به 15.8 میلیارد دلار برسد.

خبر مرتبط  داو در میان نگرانی های کورو ویروس و سقوط قیمت نفت 500 امتیاز کاهش می یابد - RT Business News

پس از انقضا اولین کمک مالی عظیم دولت ایالات متحده ، که 25 میلیارد دلار پشتیبانی از شرکت های حمل و نقل به ارمغان آورد ، شرکت ها هزاران نفر را خشمگین کردند. در لایحه محرک دوم که اخیراً امضا شد ، 15 میلیارد دلار اضافی برای حمایت از صنعت در نظر گرفته شده است که شرکت ها را ملزم به فراخوانی کارمندان پاییز گذشته می کند.

در حالی که شرکت های هواپیمایی در حال حاضر روند پیچیده ای را آغاز کرده اند و قرار است حدود 32000 کارگر را به یاد بیاورند ، بهبود اشتغال بخش اصلی می تواند “موقت،” مدیران یونایتد هشدار دادند ، زیرا تقاضای سفر هنوز از بهبود کامل برخوردار نیست.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید