ضبط طلاها سود معاملات معدنچی آفریقای جنوبی – RT Business News

شرکت معدنکاری گلد فیلدز آفریقای جنوبی روز چهارشنبه اعلام کرد که افزایش قیمت طلا می تواند سود نیم سال خود را بیش از 300 درصد فریب دهد و باعث شود که ده درصد در سهام خود تجمع کند.

این شرکت که پیش از این پیش بینی کرده بود که همه گیر کورو ویروس تأثیر منفی محدود بر عملکرد خود داشته باشد ، اکنون می گوید که می تواند با توجه به افزایش قیمت طلا سودهای سنگینی را به دست آورد.

پیش بینی می شود درآمد سرفصل (معیار سود اصلی در آفریقای جنوبی) برای هر سهم 19.5 تا 20.5 دلار باشد یا بین 290 تا 310 درصد بیشتر از 0.05 دلار برای هر سهم گزارش سال گذشته باشد.

خبر مرتبط  از دست دادن دلار آمریکا در برابر "پول واقعی که طلا است" - پیتر شیف - RT Business News

بیشتر بخوانید: “به محض سقوط دلار آمریکا در حال بازگشت به حالت جهانی طلا است” – پیتر شیف

“افزایش درآمد برای دوره تا حد زیادی با افزایش قیمت طلای دریافتی هدایت می شود.” زمینه های طلا گفت در بیانیه ای ، افزود: تولید معادل طلا قابل انتساب فقط با حاشیه افزایش یافته است.

این شرکت معدن ، هدایت تولید خود را برای کل سال در همان سطح نگه داشته است ، اما گفت هزینه ها می توانند بیشتر از آنچه که قبلاً پرچم گذاری شده بود ، پس از افزایش در نیمه اول سال ، بالاتر باشند.

خبر مرتبط  لوک اویل روسیه به دنبال افزایش تولید نفت در عراق است - RT Business News
همچنین در rt.com
روچیلدز متهم به پیشبرد شرکت های دولتی آفریقای جنوبی بودقیمت های طلا در میان عدم اطمینان جهانی همه گیر شده است. در ماه ژوئن ، شمش بزرگترین سود ماهانه خود را از سال 2012 به دست آورد ، به طوری که سرمایه گذاران با یک دلار ضعیف تر و بازدهی واقعی رکورد پایین ایالات متحده ، 11 درصد رشد کردند. این فلز گرانبها در روز چهارشنبه حدود 2،050 دلار در هر اونس معامله شد.

خبر مرتبط  ثروت میلیاردرها در حالی که میلیون ها نفر در میان بیماری همه گیر مبارزه می کنند ، بیش از 10.2 تریلیون دلار است - RT Business News

کشف طلا در اواخر قرن نوزدهم در آفریقای جنوبی ، آن را به تولیدکننده اصلی طلا در جهان تبدیل کرد. بیش از 50 درصد از کل ذخایر طلا در این کشور یافت می شود که حوضه Witwatersrand بزرگترین منبع طلای جهان است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید