صنعت نفت و گاز در سال 2020 با 1.8 تریلیون دلار ضرر مواجه است – RT Business News

شرکت های اکتشافی و تولید نفت و گاز به سخت ترین ضربه در هر بخش در سال 2020 قرار دارند ، با تخمین Fitch Ratings 1.8 تریلیون دلار ضرر در پایان سال.

وی گفت: “ماهیت مهم و گران قیمت استخراج نفت و گاز (از نظر درآمد ، اوپكس و كلكس) به این معنی است كه این بخش بر پیش بینی های از دست رفته درآمد ما حاكم است و 1.8 تریلیون دلار از دست رفته درآمد جهانی را در سال 2020 به خود اختصاص می دهد. این شش برابر بیشتر از تأثیر بر بخش خرده فروشی که به مراتب تحت تأثیر قرار می گیرد ، “ رتبه بندی های Fitch اشاره شد.

خبر مرتبط  یک مقام سابق صندوق بین المللی پول هشدار می دهد که رویداد "انفجار" می تواند DOLLAR ایالات متحده را جمع کند ، هشدار می دهد - سابق صندوق بین المللی پول هشدار می دهد - RT Business News

در سطح جهانی ، بیماری همه گیر COVID-19 قرار است 5 تریلیون دلار درآمد برای شرکتهایی که Fitch در همه بخش ها دنبال می کند ، از بین ببرد. گفت.

“بخش نفت و گاز بیشترین تخریب درآمد را از نظر دلار تشکیل می دهد ، 40 درصد از سقوط درآمد کل را نشان می دهد.” با توجه به رتبه بندی Fitch.
همچنین در rt.com
نفت فراساحلی در آستانه فروپاشی استخبر مرتبط  هند با رشد چشمگیر از بحران کوید پس خواهد گرفت تا سریعتر رشد اقتصادی در حال ظهور را تجربه کند - صندوق بین المللی پول - RT Business News

“در حالی که قیمت نفت از پایین ترین نرخ های تاریخی بهبود یافته است ، قیمت گذاری هنوز هم در برآوردهای عرشه قیمت ما قرار دارد و ما انتظار داریم که احساسات اقتصادی پس از فروپاشی سرخوشی اولیه پس از قفل فروکش شود.” آژانس افزوده است.

به گفته ریستاد انرژی ، شرکت های اکتشاف و تولید نفت و گاز (E&P) در سرتاسر جهان قرار است سالانه کل درآمد سالانه خود را با قریب به یک تریلیون دلار کاهش دهند ، به دلیل بیماری همه گیر کوراو ویروس و تأثیر آن بر تقاضای جهانی نفت و قیمت ها. تحلیل و بررسی در پایان ماه آوریل

خبر مرتبط  طلا در مسیر صعود قله های همه ساله امسال - جانباز بازار فلزات گرانبها - اخبار تجاری RT

براساس اعلام شرکت مستقل تحقیقاتی انرژی ، درآمدهای E&P حدود 1 تریلیون دلار در سال 2020 ، افت 40 درصدی و در سال جاری به 1.47 تریلیون دلار خواهد رسید ، در مقایسه با درآمد سالانه ترکیبی سالانه 2.47 تریلیون دلار.

پیش از همهگیری ، Ristad Energy درآمدهای سالانه E&P را 2.35 تریلیون دلار در سال جاری و 2.52 تریلیون دلار در سال 2021 پیش بینی می کرد.

این مقاله در ابتدا در منتشر شد Oilprice.com