صنعت نفت و گاز در سال 2020 با 1.8 تریلیون دلار ضرر مواجه است – RT Business News

شرکت های اکتشافی و تولید نفت و گاز به سخت ترین ضربه در هر بخش در سال 2020 قرار دارند ، با تخمین Fitch Ratings 1.8 تریلیون دلار ضرر در پایان سال.

وی گفت: “ماهیت مهم و گران قیمت استخراج نفت و گاز (از نظر درآمد ، اوپكس و كلكس) به این معنی است كه این بخش بر پیش بینی های از دست رفته درآمد ما حاكم است و 1.8 تریلیون دلار از دست رفته درآمد جهانی را در سال 2020 به خود اختصاص می دهد. این شش برابر بیشتر از تأثیر بر بخش خرده فروشی که به مراتب تحت تأثیر قرار می گیرد ، “ رتبه بندی های Fitch اشاره شد.

خبر مرتبط  بانک فدرال FIERCEST WILDFIRE را تنظیم کرد که از کنترل کل اقتصاد ایالات متحده خارج می شود - پیتر شیف - RT Business News

در سطح جهانی ، بیماری همه گیر COVID-19 قرار است 5 تریلیون دلار درآمد برای شرکتهایی که Fitch در همه بخش ها دنبال می کند ، از بین ببرد. گفت.

“بخش نفت و گاز بیشترین تخریب درآمد را از نظر دلار تشکیل می دهد ، 40 درصد از سقوط درآمد کل را نشان می دهد.” با توجه به رتبه بندی Fitch.
همچنین در rt.com
نفت فراساحلی در آستانه فروپاشی استخبر مرتبط  اقتصاد آلمان با شدیدترین افت در رکورد مواجه شده است - RT Business News

“در حالی که قیمت نفت از پایین ترین نرخ های تاریخی بهبود یافته است ، قیمت گذاری هنوز هم در برآوردهای عرشه قیمت ما قرار دارد و ما انتظار داریم که احساسات اقتصادی پس از فروپاشی سرخوشی اولیه پس از قفل فروکش شود.” آژانس افزوده است.

به گفته ریستاد انرژی ، شرکت های اکتشاف و تولید نفت و گاز (E&P) در سرتاسر جهان قرار است سالانه کل درآمد سالانه خود را با قریب به یک تریلیون دلار کاهش دهند ، به دلیل بیماری همه گیر کوراو ویروس و تأثیر آن بر تقاضای جهانی نفت و قیمت ها. تحلیل و بررسی در پایان ماه آوریل

خبر مرتبط  آمریكا و یونایتد 32000 شغل را متوقف می كنند زیرا دولت نمی تواند در مورد كمك های هواپیمایی به توافق برسد - RT Business News

براساس اعلام شرکت مستقل تحقیقاتی انرژی ، درآمدهای E&P حدود 1 تریلیون دلار در سال 2020 ، افت 40 درصدی و در سال جاری به 1.47 تریلیون دلار خواهد رسید ، در مقایسه با درآمد سالانه ترکیبی سالانه 2.47 تریلیون دلار.

پیش از همهگیری ، Ristad Energy درآمدهای سالانه E&P را 2.35 تریلیون دلار در سال جاری و 2.52 تریلیون دلار در سال 2021 پیش بینی می کرد.

این مقاله در ابتدا در منتشر شد Oilprice.com