صنعت حمل و نقل هوایی روسیه برای نجات از زندگی در طول محدودیت های پرواز مربوط به همه گیر ، از نجات دولت برخوردار شد – RT Business News

دولت روسیه 23.4 میلیارد روبل (316 میلیون دلار) برای پشتیبانی از شرکتهای هواپیمایی داخلی که به دلیل محدودیت های مربوط به کروناویس متحمل خسارات عظیم هستند ، اختصاص داده است.

یارانه ها در اوایل روز پنجشنبه در پی تماس رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین برای پشتیبانی از بخش مشكل ، در وب سایت دولت رونمایی شد.

براساس این سند ، شرکت های هواپیمایی باید حداقل 60 درصد از بودجه حقوق و دستمزد کارمندان خود را استفاده کنند. بقیه را می توان برای پرداخت لیزینگ (حداکثر 30 درصد) ، پرداخت برای پارکینگ هواپیما و سایر فعالیتهای عملیاتی صرف کرد. شرکت ها باید 20 روز کاری پس از درخواست یارانه با آژانس حمل و نقل هوایی فدرال صبر کنند.

خبر مرتبط  توفان لورا در بیشترین حجم تولید روغن از سال 2008 تاکنون تعطیل شده است - RT Business News
همچنین در rt.com
غول مسافرتی TUI علیرغم کمک مالی دولت ، قصد دارد 8،000 شغل را به خدمت بگیردگسترش سریع کروناویروس کشورها را وادار به متوقف کردن بیشتر سفرهای هوایی کرده است. از آنجا که روسیه پروازهای بین المللی منظم و چارتر را از پایان ماه مارس به حالت تعلیق درآورد ، ترافیک هوایی بین المللی بالغ بر 90 درصد کاهش یافته است ، در حالی که پروازهای داخلی نیز 88 درصد کاهش یافته است. هواپیماهای هوایی روسیه تنها عملیات محدودی از جمله ارسال محموله و نامه پستی و همچنین پروازهای ویژه برای بازگشت شهروندان روسی را ادامه می دهند. در ماه مارس ، دولت بیش از 20 میلیون دلار برای کمک به شرکت های هواپیمایی در پرواز مردم به روسیه کمک کرد.

خبر مرتبط  عربستان سعودی می خواهد به روسیه فشار بیاورد ... اما آیا به جای آن می تواند به خود آسیب برساند؟ - اخبار تجاری RT

از آنجا که بحران کروناویروس صنعت صنعت هواپیمایی را فرا گرفته است ، سازندگان هواپیما نیز با سفارشات جدید با مشکل روبرو هستند. برای حمایت از تولیدکنندگان داخلی ، پوتین به دولت دستور داد تا یک برنامه پشتیبانی برای اجاره و بهره برداری از هواپیماهای روسی را اجرا کند. این ابتکار می تواند به تولید کنندگان روسی اجازه دهد تا در 18 ماه آینده حدود 60 هواپیمای غیرنظامی جدید تولید کنند.

خبر مرتبط  تقاضای جهانی مسافرت هوایی حداقل تا سال 2023 به سطح قبل از koronavirus بهبود نمی یابد - Moody's - RT Business News

“من پیشنهاد می کنم شرکت های لیزینگ را برای سالهای 2020-2021 ضمانت نامه های دولتی ارائه دهند ، و همچنین یارانه هایی را برای کاهش هزینه پرواز در ساعت برای هواپیماهای روسی ارائه دهند.” پوتین در دیدار روز چهارشنبه گفت.
همچنین در rt.com
کارشناس ارشد مسافرتی به Boom Bust می گوید ، صنعت هواپیمایی به زودی بهبود نمی یابد و هرگز یکسان نخواهد بودبرای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید