صنعت حمل و نقل هوایی در چین 5 میلیارد دلار از همه گیر کورو ویروس گرفته است – RT Business News

اداره هواپیمایی حمل و نقل هوایی چین (CAAC) روز جمعه فاش کرد که صنعت سفر هوایی کشور در سه ماهه دوم سال 34.25 میلیارد یوان (4.89 میلیارد دلار) از دست داده است ، کمی کمتر از ضرر 5.43 میلیارد دلاری در Q1.

صنعت حمل و نقل هوایی چین ، که شامل خطوط هوایی ، فرودگاه ها و سایر شرکت های هواپیمایی است ، نسبت به بیشتر کشورهایی که از مشکلات ناشی از انسداد کروناویروس خارج می شوند ، سریعتر بهبود می یابد. با این حال ، تعداد مسافر نشان داد که این بخش هنوز هم پایین تر از سطح قبل از کویر است.

خبر مرتبط  ایالات متحده با توجه به تحمیل میلیارد ها تعرفه جدید در طیف گسترده ای از کالاهای اروپایی - RT Business News

اطلاعات CAAC نشان داد كه تعداد مسافر در ماه ژوئن 42.4 درصد نسبت به سال گذشته كاهش یافته و به 30.74 میلیون نفر رسیده است. پس از افت 52.6 درصد در ماه مه. در نیمه اول سال 2020 ، تعداد مسافرها نسبت به سال گذشته 45.8 درصد رشد داشتند.
همچنین در rt.com
“سونامی از دست دادن شغل”: خطوط هوایی در حال شکوفایی هستند و هزاران کارمند را شلیک می کند زیرا همه گیر سفرهای جهانی را خراب می کندخبر مرتبط  سوپرمارکت های انگلیس هشدار دادند که با افزایش ترس از عدم توافق Brexit ، مواد غذایی را پس انداز کنند - گزارش - RT Business News

برخی از شرکتهای هواپیمایی چینی اخیراً گذرگاه های تخفیفی را با استفاده از محدودیت های محدود در مسافرت های داخلی نامحدود امکان پذیر کرده اند. در ماه ژوئن ، شرکت هواپیمایی چین شرقی شروع به فروش گذرگاه های پرواز “پرواز به خواست” برای مسافرت های داخلی نامحدود در آخر هفته تا پایان سال کرد. خطوط هوایی Hainan در این ماه گذرنامه های پرواز را به مصرف کنندگان ارائه داده است که به آنها امکان می دهد سفرهای نامحدودی را به جزیره هانان ، مکان توریستی محبوب گرمسیری این کشور انجام دهند.

خبر مرتبط  هند می تواند تا سال 2050 از ژاپن پیشی بگیرد و به سومین اقتصاد بزرگ جهان تبدیل شود - RT Business News

سفر هوایی یکی از سخت ترین صنایع در سراسر جهان بوده است و انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) هشدار داده است که شیوع Covid-19 منجر به درآمد گمشده 314 میلیارد دلار برای حامل ها خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید