صندوق های بازنشستگی ایالات متحده “زباله های خطرناک زباله خطرناک است” – گزارش Keizer RT – اخبار تجاری RT

شهروندان طبقه کارگر نیویورک ، که برای اقتصاد ضروری هستند ، در اثر همه گیری های مداوم ، به دلیل خدمات ضعیف خدمات درمانی در مناطقی که زندگی می کنند ، آسیب پذیرترین افراد هستند.

مکس کایزر و استیسی هربرت به زنجیره تأمین ریسک نگاه می کنند ، که در آن ریسک به صندوق های بازنشستگی ریخته می شود و افراد اصلی مظنون نیستند ، که با تورم و مالیات بخاطر شرط های بدی که وال استریت گرفته اند پرداخت می کنند.

خبر مرتبط  موشک های بیت کوین از 10،000 دلار گذشته و در میان عدم قطعیت اقتصادی جهانی در دو ماهه بالا قرار دارند - RT Business News

مکس اشاره به سیاست های مشروبات الکلی دارد ، جایی که زیر بخش های سیاسی در یک ایالت یا منطقه ایجاد می شود تا امکان دستکاری سیاسی را فراهم کند ، تا از منافع افراد ثروتمند حمایت شود و منافع فقرا را به طور مداوم مورد سوء استفاده قرار دهد.

وی یک نمونه از مشغله های مالی را به عنوان صندوق بازنشستگی در محله فقیرنشین ارائه می دهد ، “زیرا هیچ راهی برای محافظت از خود در برابر تغییر خطر مشتق به حساب بازنشستگی آنها وجود ندارد.”

https://www.youtube.com/watch؟v=n71e49c1C18

خبر مرتبط  ساکسو بانک از پیش بینی های "ظالمانه" برای سال 2021 رونمایی کرد - اخبار کسب و کار RT

وی می گوید ، این پاداش توسط صندوق های تامینی حفظ می شود و در صندوق های بازنشستگی فروخته می شود. “صندوق های بازنشستگی زباله های سمی خطرناک هستند ، این یک فشار مالی است.”

استیسی می افزاید ، ریسک های پولی و اقتصادی از سال 2000 به ویژه در بین سال های 2008 و اکنون بر روی شخص عادی بارگذاری شده است. “مداخلات صندوق فدرال ریسك خطر اندكی را مبنی بر اینكه بانكدارها خودشان را به عنوان پاداش خود در حاشیه سود خود به دست می آورند ، ندارند.” او می گوید

خبر مرتبط  بزوس ، زاکربرگ و ماسک 115 میلیارد دلار به ثروت خود در طول همه گیری اضافه کردند - RT Business News

“آنها خطر را نمی خواهند … بنابراین ، آنها خطر این را دارند که همه قدرتمندان را در ترازنامه بیاورند و این ترازنامه معمولی آمریکایی ها … که نخبگان نیستند.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید