صندوق بین المللی پول هشدار می دهد که اکثر کشورها نسبت به آنچه پیش بینی شده عمل کرده اند بدتر عمل می کنند و می گوید که احتمالاً پیش بینی خود را بیشتر خواهد کرد – RT Business News

صندوق بین المللی پول (IMF) ممکن است پیش بینی های خود را برای رشد اقتصادی امسال بیشتر کند زیرا پاندمی کوراو ویروس همچنان تأثیر دومینو در کل اقتصاد جهانی دارد.

این صندوق در آخرین دیدگاه خود گفت جهان به احتمال زیاد از زمان رکود بزرگ با بدترین رکود روبرو خواهد بود ، تخمین می زند که اقتصاد جهانی در سال 2020 به میزان سه درصد به سرعت منعقد خواهد شد. “شرایط بسیار چالش برانگیز” ، و چشم انداز بعدی صندوق بین المللی پول که در تاریخ 24 ژوئن منتشر می شود ، ممکن است یک دیدگاه وحشتناک تر را ارائه دهد.

خبر مرتبط  استاد اقتصاد به بوم بوست گفت: بایدن درمورد چین سخت خواهد ماند اما مجال ترمیم روابط را خواهد داشت - RT Business News
همچنین در rt.com
یادآور افسردگی بزرگ است؟ در اینجا لیستی از مواد غذایی و نوشیدنی هایی که به دلیل Covid-19 تخلیه شده اند تخلیه شده است“ما به احتمال زیاد بر اساس داده های دریافتی ، روند نزولی بیشتری را مرور خواهیم کرد ، و این به ما می گوید که اکثر کشورها بدتر از آنچه پیش بینی کرده بودیم ، انجام می دهند.” مدیر عامل صندوق بین المللی پول ، کریستالینا جورجیوا در خطاب به خط مشی های ایتالیایی که برای مشاوره ملی تشکیل شده اند ، گفت. وی افزود: تحولات مثبت در برخی ایالت ها برای تغییر اوضاع کافی نیست.

این بیماری همه گیر مانند سقوط دومینو بوده و هست.

جورجیووا همچنین خاطرنشان کرد که بحران بی سابقه منجر شده است “وارونگی خیره کننده از ثروت” با افزایش درآمد پیش بینی شده در 170 کشور ، سرانه درآمد کشور کاهش می یابد.

خبر مرتبط  بانک مرکزی اروپا 500 میلیارد یورو به برنامه محرک بحران در میان تعطیلات ملی در مورد بیماری همه گیر Covid-19 اضافه می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
حدود 2 بیلیون نفر ممکن است به دلیل بیماری همه گیر ، ظرف دو ماه آینده شغل خود را از دست دهندبا این حال ، صندوق بین المللی پول هنوز امیدوار است که وضعیت به تدریج در حال بازگشت از آنچه که آن را “تعطیلی بزرگ” می نامد تغییر کند و تولید متوقف شود و میزان مصرف کم باشد. این به نوبه خود ، قرار است به مرحله سوم تبدیل شود: بهبودی. جورجیووا گفت ، با ورود جهان به مرحله بازیابی – احتمالاً در سال 2021 – اروپا باید شروع به غلبه بر شکاف موجود در دیجیتال کند ، زیرا این بحران پتانسیل عظیم بخش را نشان داده است.

خبر مرتبط  افزایش قیمت طلا به عنوان coronavirus اقتصاد جهانی را لرزاند - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید