صرف نظر از اینکه چقدر پول آمریکایی ها تحت لایحه محرک دریافت می کنند ، برای رسیدگی به مشکلات مالی آنها کافی نیست – پروفسور ولف

قانون گذاران آمریکایی سرانجام بر سر بسته تسکین ویروس کرونا برای کمک به مشاغل و کارگران درگیر به توافق رسیدند ، اما رئیس جمهور دونالد ترامپ با انتقاد از این لایحه خواستار بررسی های محرک بیشتر به آمریکایی ها شد.

اندکی پس از تصویب این لایحه ، ترامپ با تماس با چک های محرک 600 دلاری ، علامت گذاری کرد که ممکن است سند را امضا نکند “مسخره کم” و خواستار افزایش مبلغ به 2000 دلار برای هر نفر یا 4000 دلار برای یك زوج.

خبر مرتبط  حباب سفر سنگاپور-هنگ کنگ با افزایش موارد Covid-19 در آخرین لحظه با تأخیر مواجه می شود - اخبار تجاری RT

بوم بوست RT با نویسنده و استاد برجسته اقتصاد در دانشگاه ماساچوست ، ریچارد ولف ، برای بحث در مورد بسته امداد Covid-19 به گفتگو نشست. وی خاطرنشان کرد که به نظر می رسد این وضعیت به عنوان یک بازی سیاسی برای گرفتن اعتبار برای مبالغ بیشتر به نظر می رسد ، زیرا ترامپ ماه ها در مذاکرات حضور داشته است.

خبر مرتبط  آیا توافق اوپک + باعث کاهش توافق بازار نفت خواهد شد؟ - اخبار تجاری RT

https://www.youtube.com/watch؟v=EncfVii23tw

“در اینجا کنایه از همه چیز است … مشاغل از دست رفته ، درآمد از دست رفته ، پس انداز مصرف شده به این معنی است که آیا شما به مردم یک دلار 600 دلار می دهید یا 2000 دلار یک بار به آنها می دهید – برای معامله کافی نیست با مشکلات اقتصادی که ما داریم “ او گفت. “این شرم آور است ، اینکه راه حل واقعی حتی مورد بحث دو طرف کنترل کننده سیاست ما نیست.”

وی همچنین اضافه كرد كه برخی از مفاد كمك خارجی از لایحه ای كه ترامپ می خواهد حذف كند ، برای حمایت از روابط خوب با سایر جهان – وظیفه ای كه دولت وی در آن ناكام مانده است – ضروری است.

خبر مرتبط  کشتن دلار آمریکا با اعتیاد به "دوزهای روزافزون هروئین پولی" - پیتر شیف - اخبار کسب و کار RT

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید