صادرات LNG ایالات متحده بیش از 50 درصد سقوط صادرات – RT Business News

صادرات گاز طبیعی مایع ایالات متحده از ژانویه تاکنون بیش از 50 درصد کاهش یافته است و ایالات متحده به عنوان تأمین کننده بازار برای بازارها تبدیل می شود.

از نظر تاریخی قیمت پایین گاز طبیعی از آسیا به اروپا و کاهش تقاضا در این بیماری ، باعث شده است که صادرات گاز طبیعی مایع در ایالات متحده (LNG) از 8.1 میلیارد فوت مکعب در روز (Bcf / d) در ماه ژانویه به میزان صادرات مورد انتظار فقط 3.2 برسد. اداره اطلاعات انرژی ایالات متحده (EIA) روز سه شنبه گفت ، Bcf / d در ماه ژوئیه.
همچنین در rt.com
جنگ قیمت LNG می تواند گاز طبیعی را به داخل خاک منفی ارسال کندEIA گفت ، زمستان ملایم تر ، تقاضای کمتری در بیماری همه گیر و موجودی زیاد ، به ویژه در اروپا ، قیمت گاز طبیعی را در معیارهای اصلی آسیا و اروپا به ثبت رسانده است تا در ماه های اخیر کمترین نرخ را ثبت کند و صادرات LNG در ایالات متحده را غیر اقتصادی باشد.

خبر مرتبط  غرق نفت خام اورال روسیه در زیر سقوط بازار حماسه نفت - 12 دلار - RT Business News

سال گذشته ، ایالات متحده سومین صادر کننده LNG جهان به طور سالانه و فقط در پشت قطر و استرالیا شد ، زیرا چندین مرکز صادرات LNG در سال 2019 فعالیت خود را در ایالات متحده آغاز کرد.

بیشتر بخوانید

اما امسال ، خریداران با کاهش تقاضا و افزایش موجودی کالا ، محموله های LNG ایالات متحده را لغو کردند و تقاضا برای LNG آمریکایی را کاهش دادند ، که برای حمل و نقل به بازارهای آسیا و اروپا نیز غیر اقتصادی بود ، جایی که قیمت های معیار منطقه ای به رکورد پایین می آورد.

خبر مرتبط  علی بابا با همکاری سازنده دارو Sinovac برای ایجاد بستری برای تلقیح واکسن کرونا ویروس - RT Business News

IHS Markit در یک تحلیل ماه گذشته گفت: ایالات متحده به عنوان تولید مایعات در جهان تبدیل شده است به دلیل اینکه ظرفیت مایعات در ماه های اخیر در میان سر و صدای LNG ، قیمت های پایین و تقاضای ضعیف در همه گیر ها کاهش یافته است.

“اجتناب ناپذیر اتفاق افتاده است. استفاده از ظرفیت LNG در آمریكا در پاسخ به نیروهای بازار تشدید شده توسط COVID-19 شروع به كار كرد. ما شاهد یک واقعه تاریخی هستیم که LNG ایالات متحده نقش جدید تأمین کننده نوسان را در دست می گیرد. “ ترل بنک ، مدیر اجرایی ، IHS Markit در بیانیه ای گفت.

خبر مرتبط  هند ممکن است به زودی به مرز بعدی خودروی تسلا - الون ماسک - اخبار تجاری RT تبدیل شود

IHS Markit در پایان ماه مه گفت كه كل ظرفیت استفاده از LNG در آمریكا به 65 درصد كاهش یافته است و در تابستان افت بیشتر خواهد شد كه نرخ بهره می تواند زیر 50 درصد باشد.

براساس تعداد محموله های لغو شده برای ماه های آینده ، EIA انتظار دارد ظرفیت صادرات LNG ایالات متحده در ژوئن ، جولای و آگوست 2020 کمتر از 50 درصد مورد استفاده قرار گیرد.

این مقاله در ابتدا در منتشر شد Oilprice.com