صادرات چین در بیش از یک سال گذشته با شروع دوباره بازگشایی اقتصاد جهانی – RT Business News

صادرات چین برای سومین ماه متوالی در ماه آگوست افزایش یافت ، که نسبت به سال گذشته 9.5 درصد رشد داشت ، اطلاعات گمرک روز دوشنبه نشان داد. این قوی ترین سود از مارس 2019 است.

این رقم همچنین از انتظار تحلیلگران از رشد 7.1 درصدی بهتر است. این کاهش شدید واردات را کاهش داد ، که در ماه آگوست 2.1 درصد کاهش داشت ، در حالی که در ژوئیه 1.4 کاهش داشت.

خبر مرتبط  ما در حال تغییر به استاندارد طلا / بیت کوین هستیم - گزارش Keizer RT - اخبار تجاری RT

این صادرات شدید در حالی صورت می گیرد که بیشتر شرکای تجاری چین قفل انسداد ویروس کرونا را کاهش می دهند و این امر باعث تقویت دومین اقتصاد بزرگ جهان می شود.

“صادرات چین همچنان از انتظارات سرپیچی می کند و به طور قابل توجهی سریع تر از تجارت جهانی رشد می کند ، بنابراین سهم بازار جهانی را به دست می آورد” به نقل از رویترز ، لوئیس کوئیز از اقتصاد آکسفورد گفت.

خبر مرتبط  رسوایی مالیاتی ترامپ "هیچ چیز برگر" نیست زیرا همه شرکت های بزرگ آمریکایی و نخبگان ایالات متحده اینگونه عمل می کنند - گزارش Keizer RT - اخبار تجاری RT
همچنین در rt.com
افزایش فروش صادرات ، فعالیت تولیدی چین را به بالاترین رقم 10 ساله رساندکارخانه های کشور اولین افزایش در سفارشات صادراتی جدید را در ماه آگوست به دلیل احیای تقاضای خارج از کشور گزارش دادند. این امر همچنین منجر به گسترش بیشتر تولید شد و بیشترین سود در تقریباً یک دهه اخیر را نشان داد. با صادرات محموله های پزشکی و تقاضای زیاد محصولات الکترونیکی ، رشد صادرات افزایش یافت.

خبر مرتبط  بهانه ماهی؟ دانمارک می تواند از COD SPAWNING برای تأخیر در ساخت خط لوله گاز روسیه به اروپا استفاده کند - RT Business News

داده ها نشان داد که چین ماه گذشته 58.93 میلیارد دلار مازاد تجاری در مقایسه با مازاد 62.33 میلیارد دلار در ماه جولای ثبت کرده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید