صادرات نفت ونزوئلا در شرایطی که تحریم های ایالات متحده کاهش یافته است به پایین ترین نرخ 77 سال رسیده است – RT Business News

محموله های نفت خام ونزوئلا غنی از نفت در سال ژوئن به پایین ترین سطح از سال 1943 سقوط کرده است. کاراکاس به دلیل افزایش تحریم های آمریکا در تلاش است تا خریداران خود را برای خرید نفت خام به دست آورد.

براساس داده های Refinitiv Eikon و اسناد حمل و نقل که توسط رویترز مشاهده شده است ، شرکت دولتی ونزوئلا PDVSA حدود 379،000 بشکه در روز (بشکه روزانه) از محصولات خام و تصفیه شده حمل می کرد. براساس این داده ها ، میزان صادرات ماه ژوئن حدود 18 درصد کمتر از ماه قبل است.
همچنین در rt.com
یکی دیگر از کشتی های ایرانی که لوازم مورد نیاز خود را در اختیار دارد ، در ونزوئلا قرار می گیردخبر مرتبط  بیماری همه گیر می تواند منجر به بحران عمده تامین روغن شود - RT Business News

صادرات کمیاب شامل 130،000 بشکه در روز ارسال شده به اروپا ، که تحت استثنائات پرداخت بدهی و تعویض قانونی بودند. لوازم مورد نیاز کوبا با 15،000 بشکه در روز افزایش یافت و در ماه ژوئن به 82300 بشکه در روز رسید. صادرات همچنان ادامه دارد که دولت ترامپ برای کاهش صادرات نفت ونزوئلا ، یکی از منابع اصلی درآمدهای کشور آمریکای جنوبی ، تحریم ها را تشدید می کند.

مشاغل مکزیک به یکی از آخرین قربانیان فشارهای سیاسی ایالات متحده علیه رئیس جمهور ونزوئلا ، نیکلاس مادورو تبدیل شد. در اوایل ماه ژوئن ، دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری ایالات متحده (OFAC) شرکت های مکزیکی ، نفتکش ها ، شرکت های حمل و نقل بین المللی و افراد را به لیست اشخاص تحریم شده اضافه کرد.

خبر مرتبط  سهام علی بابا پس از برخورد چین با انحصارها ، سر می خورد - RT Business News
همچنین در rt.com
ونزوئلا در نبرد حقوقی برای بدست آوردن طلای خود از بانک انگلیس استایالات متحده در نظر دارد محدودیت هایی را برای شامل 50 کشتی اضافی به این فهرست افزایش دهد. به گزارش رویترز ، این تهدید قبلاً برخی از تانکرها را که به سمت سواحل ونزوئلا سوار شده اند مجبور کرده است که چرخانده شوند. در همین حال ، بنا بر گزارش ها ، تانکرهایی که قبلاً از نفت ونزوئلا پر شده اند ، در سراسر جهان در حال پرواز هستند و قادر به یافتن خریدار برای محموله های خود نیستند. اعتقاد بر این است که حداقل 18.1 میلیون بشکه نفت فروخته نشده – برابر با دو ماه تولید ونزوئلا – در حدود 16 کشتی گیر کرده است.

خبر مرتبط  ده ها تریلیون دلار در خارج از کشور سیفون می شوند و در حساب های بانکی خصوصی مخفی قرار می گیرند ، تحلیلگر به RT گزارشگر Keizer - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید