صادرات نفت عربستان سعودی به 35 درصد کاهش یافته است – RT Business News

به گزارش بلومبرگ به نقل از داده های ردیابی نفتکش ، عربستان سعودی در ماه جاری به طور قابل توجهی صادرات نفت خام خود به ایالات متحده را کاهش می دهد ، به احتمال زیاد محموله ها به 35 سال کاهش می یابد و افت موجود در موجودی های نفتی آمریکا را کاهش می دهند.

کاهش چشمگیر صادرات نفت خام سعودی به ایالات متحده ، یک تغییر اساسی از تاکتیک های پادشاهی از دو ماه پیش است ، ناوگان ابرخودروها را فرستاد برای پایان دادن به بازار ایالات متحده با نفت در جریان جنگ قیمت با روسیه در پایان ماه مارس و اوایل آوریل. در ماه آوریل ، ناوگان نفتکش از عربستان سعودی همزمان با تلفات گسترده تقاضای نفت و تهدید به سرریز ظرفیت ذخیره سازی ایالات متحده بود.

خبر مرتبط  گلدمن هشدار می دهد که ارز ایالات متحده ممکن است سقوط کند - اخبار تجاری RT

اما پس از آنکه عربستان و روسیه پیمان جدیدی را برای کاهش رکورد تولید اوپک + برای حمایت از قیمت نفت ایجاد کردند ، سعودی ها اکنون به دنبال این هستند که با جلوگیری از عرضه به ایالات متحده ، موجودی های ایالات متحده را کاهش دهند ، بازاری که هر هفته از موجودی های نفت خام گزارش می کند.
همچنین در rt.com
روسیه از عربستان سعودی به عنوان برترین تأمین کننده نفت خام چین پیشی می گیردبراساس اطلاعات حمل و نقل نفتکش ها که توسط بلومبرگ تهیه شده است ، در نیمه اول ماه ژوئن ، عربستان سعودی تنها یک محموله نفت خام را به ایالات متحده ارسال کرد که برابر با حدود 133،000 بشکه در روز (bpd) است. این مقایسه با حدود 1.3 میلیون بشکه نفت در روز عربستان سعودی در ماه آوریل به ایالات متحده ارسال شده است.

خبر مرتبط  انتظار می رود اقتصاد جهانی امسال 4.5 درصد منقبض شود - RT Business News

برخی از تانکرهای سعودی هنوز مقصد نهایی خود را اعلام نکرده اند ، اما اگر سرعت صادرات نفت خام سعودی به ایالات متحده برای بقیه ماه ژوئن ادامه یابد ، آنها طی 35 سال به کمترین میزان خود رسیده و به ترسیم برخی از موجودی های آمریکایی که نشسته اند کمک می کند. در بالاتر از محدوده پنج ساله به دلیل تقاضای از دست رفته در هنگام قفل شدن.
همچنین در rt.com
چرا عربستان سعودی جنگ قیمت بعدی نفت را از دست خواهد دادهفته گذشته ، EIA گزارش داد افزایش موجودی نفت خام ایالات متحده از 5.7 میلیون بشکه برای هفته تا 5 ژوئن و افزایش موجودی سوخت.

خبر مرتبط  صادرکنندگان روسیه مانند ترس Covid-19 باعث افزایش بازار غلات شدند ، اما اکنون سبزیجات ممکن است قطعه قطعه و قطعه قطعه شوند - RT Business News

در 538.1 میلیون بشکه ، ذخایر نفت خام در رکورد بالاو راهی بالاتر از محدوده پنج ساله این دوره از سال است. برای مقایسه ، در این زمان در سال گذشته ، موجودی های نفتی تجاری ایالات متحده 485.5 میلیون بشکه بوده است. تقاضای بنزین ایالات متحده به طور متوسط ​​است 7.9 میلیون بشکه در روز در هفته تا 5 ژوئن ، از 7.55 میلیون بشکه در هفته قبل ، اما هنوز هم پایین تر از تقاضای 9.877 میلیون بشکه ای در هفته گذشته در همان هفته گذشته ، براساس داده های EIA.

این مقاله در ابتدا در منتشر شد Oilprice.com