صادرات نفت عربستان به ایالات متحده به پایین ترین سطح 35 ساله سقوط کرد – RT Business News

صادرات نفت خام عربستان سعودی به ایالات متحده در ماه اکتبر با متوسط ​​کمتر از 100،000 بشکه در روز به کمترین میزان در 35 سال گذشته کاهش یافت.

فقط در هفته منتهی به 27 نوامبر ، حجم محموله های نفتی سعودی به آمریکا به 73000 بشکه در روز کاهش یافت.

متوسط ​​حجم روزانه ماه اکتبر کمترین میزان دیگر را داشت ، ثبت شده در ماه آگوست ، با 177000 بشکه در روز ، به عنوان تولید کننده و صادر کننده برتر اوپک تلاش کرد تا عرضه نفت خام را در میان افت قیمت ها افزایش دهد.

خبر مرتبط  مازوت روسی در ایالات متحده محبوب است - RT Business News

برای مقایسه ، سعودی ها در ماه آوریل 1.3 میلیون بشکه در روز به ایالات متحده حمل کردند ناوگان ابرخودرو فرستاد تا در جنگ جنگ با روسیه در پایان ماه مارس و اوایل آوریل ، بازار ایالات متحده را با نفت غرق کند. در ماه آوریل ، ناوگان نفتکش از عربستان سعودی مصادف با کاهش گسترده تقاضای نفت بود و تهدید به سرریز ظرفیت ذخیره سازی ایالات متحده شد.
همچنین در rt.com
داعش خواستار حمله به صنعت نفت عربستان استبا این حال ، بعد از آن ، عربستان سعودی تغییر روند داد و صادرات خود را به ایالات متحده همزمان با افزایش حمل و نقل به چین آغاز کرد. از ژانویه تا نوامبر سال جاری ، صادرات نفت عربستان به چین انجام می شود به طور متوسط 1.6 تا 1.7 میلیون بشکه در روز در حالی که پادشاهی با روسیه برای عنوان بزرگترین تامین کننده نفت خام به بزرگترین وارد کننده کالا در جهان رقابت می کرد.

خبر مرتبط  بیکاری روسیه ممکن است بیش از TRIPLE باشد به دلیل تعطیل شدن تجارت در میان قرنطینه کورو ویروس - RT Business News

در همین حال ، کل واردات نفت ایالات متحده نیز در حال کاهش است. طبق چهار هفته منتهی به 27 نوامبر EIA، این متوسط ​​5 میلیون بشکه در روز بود که نسبت به سال گذشته 10.5 درصد کاهش داشت. کانادا با داشتن عربستان سعودی پس از مکزیک در رتبه سوم ، بزرگترین تامین کننده نفت خام ایالات متحده باقی مانده است.

خبر مرتبط  زیمبابوه با دو ده سال پس از گرفتن اراضی خشونت آمیز دوران موگابه ، قرارداد جبران خسارت را با کشاورزان سفید پوستان امضا کرد - RT Business News

عربستان سعودی در حال مذاکره درباره آینده کاهش تولید نفت با OPEC + است که به منظور دستگیری قیمت نفت ناشی از جنگ قیمت و بیماری ویروس کرونا ، اجرا شده است.

این مقاله در اصل در تاریخ منتشر شد Oilprice.com