صادرات نفت عربستان به ایالات متحده به پایین ترین سطح در دهه های گذشته کاهش یافته است – RT Business News

بزرگترین صادرکننده نفت جهان ، عربستان سعودی ، همچنان تلاش دارد تا شفاف ترین بازار نفت جهان را با کاهش حملات نفت خام به ایالات متحده به پایین ترین سطح در دهه های گذشته ، سخت تر کند.

بر اساس داده های ردیابی تانکرهای جمع آوری شده توسط بلومبرگ ، برآورد می شود عربستان سعودی رهبر اوپک به طور واقعی 177000 بشکه در روز (بشکه در روز) به آمریکا ارسال کرده باشد.

برای مقایسه ، سعودی ها در ماه آوریل 1.3 میلیون بشکه در روز به ایالات متحده حمل کردند ، زمانی که در پایان جنگ مارس و اوایل ماه آوریل با جنگ روسیه با ناوگان ابر مخزنهای نفتی ، بازار آمریکا را با آب غرق کردند. در ماه آوریل ، ناوگان نفتکش از عربستان سعودی همزمان با کاهش گسترده تقاضای نفت و تهدید به سرریز ظرفیت ذخیره سازی ایالات متحده بود.

خبر مرتبط  بزرگترین بانک اسرائیل موافقت خود را با پرداخت 874 میلیون دلار جریمه برای توطئه برای کمک به شهروندان آمریکایی در پنهان کردن 7.6 میلیارد دلار از دارایی های خارج از کشور - RT Business News
همچنین در rt.com
صادرات مجازات نفت ونزوئلا به لطف افزایش فروش هند – از پایین ترین سطح تاریخی افزایش می یابد – گزارشپس از آنكه عربستان سعودي و روسيه پيمان جديدي را براي كاهش مقدار ركوردي از توليد اوپك + براي حمايت از قيمت نفت منعقد كردند ، سعودي ها همچنان ابراز مي كنند كه قصد دارند كمك كنند تا موجودي هاي آمريكا با ممانعت از عرضه ، كمتر شوند.

خبر مرتبط  اولین محموله LNG روسیه از طریق مسیر دریایی قطب شمال به ژاپن می رسد - RT Business News

واردات نفت خام عربستان سعودی در ماه آگوست با تانکرهایی که احتمالاً در ژوئن و ژوئیه از عربستان سعودی خارج شده بودند ، بر اساس اطلاعات شرکت تحقیقاتی کالای ClipperData ، گزارش شده توسط CNN Business ، کمترین میزان از سال 1985 تاکنون – 264000 بشکه در روز بود.

برآورد اولیه ClipperData نشان می دهد که واردات نفت خام عربستان در ماه سپتامبر از آگوست ، تقریباً نیمی به حدود 140،000 بشکه در روز ، بیشتر سقوط می کند.
همچنین در rt.com
داده های چینی نشان می دهد پکن به واردات نفت ایران ادامه می دهدحجم کم نفت خام سعودی که در ماه آگوست روی تانکرهایی که در مسیر سفر به آمریکا بودند بارگیری شد ، حاکی از آن است که واردات نفت خام سعودی در آمریکا برای ماه های سپتامبر و اکتبر همچنان در حدود کمترین دهه اخیر باقی خواهد ماند.

خبر مرتبط  هند - اخبار تجاری RT

بعد از نارضایتی رئیس جمهور دونالد ترامپ از جنگ قیمت عربستان در آوریل که به تولیدکنندگان آمریکایی آسیب رساند ، عربستان سعودی علاوه بر جلوگیری از عرضه خارج از مشهورترین بازار نفت جهان ، عربستان سعودی انگیزه ای سیاسی برای کاهش حمل و نقل دارد. استراتژی کالا در بازارهای سرمایه RBC ، به CNN Business گفت.

این مقاله در اصل در منتشر شد Oilprice.com