صادرات نفت خام روسیه در ژانویه-آگوست 8٪ کاهش می یابد – RT Business News

بر اساس داده های گمرک فدرال روسیه به نقل از رسانه تحلیلی حمل و نقل محلی SeaNews ، صادرات نفت خام روسیه نسبت به سال گذشته 7.9 درصد کاهش یافته است.

برای بیشتر دوره تا اوت ، روسیه بخشی از توافقنامه OPEC + برای محدود کردن عرضه به بازار بود ، به استثنای مارس و اوایل آوریل ، زمانی که روسیه و عربستان سعودی در مورد چگونگی مدیریت عرضه نفت به بازار اختلاف داشتند ، زیرا تقاضا به دلیل کاهش همه گیری کاهش تولید فعلی در ماه مه سال 2020 آغاز شده و بسیار عمیق تر از معامله قبلی است.
همچنین در rt.com
کاهش تولید نفت اوپک + می تواند افزایش یابد – پوتینخبر مرتبط  استرالیایی ها می توانند در طول همه گیری بدون قطعه گذرنامه یا چمدان مورد نیاز ، به قطب جنوب مراجعه کنند - RT Business News

صادرات نفت خام روسیه نیز از نظر ارزش به دلیل افت قیمت نفت کاهش یافت. براساس اطلاعات سرویس گمرک فدرال روسیه ، بین ژانویه و آگوست ، ارزش صادرات نفت خام روسیه با 38.9 درصد کاهش نسبت به مدت مشابه سال گذشته ، به 48.8 میلیارد دلار رسیده است.

در حال حاضر ، اقتصاد روسیه از عواقب سقوط قیمت نفت رنج می برد که با شکاف موقت با شریک OPEC + عربستان سعودی به ایجاد آن کمک کرد. درآمد نفت روسیه در نتیجه افت قیمت نفت کاهش یافت.

ادامه مطلب

الكساندر نوواك ، وزیر انرژی روسیه هفته گذشته در كمیته بودجه در پارلمان روسیه گفت ، به دلیل محدودیت های موجود در قرارداد OPEC + ، روسیه قصد دارد 16.4 درصد نفت خام كمتری نسبت به سال 2019 صادر كند.

خبر مرتبط  اپل از دادگاه خواست تا پیشنهاد Epic Games را برای نگه داشتن Fortnite در فروشگاه App در حین نبرد قانونی با پرداخت های درون بازی رد کند - RT Business News

نواک گفت که پیش بینی می شود تولید نفت خام در سال 2020 از سال 2019 10 درصد کاهش یابد ، افزود که تولید تا سال 2023 می تواند به سطح قبل از همه گیری بازگردد ، اما این به تقاضای جهانی نفت و توافق نامه های OPEC + بستگی دارد.

OPEC + قرار است از ماه ژانویه میزان کاهش فعلی 2 میلیون بشکه در روز (بشکه در روز) را کاهش دهد ، اما تقاضای ضعیف و افزایش عرضه از عضو معاف OPEC در لیبی می تواند این برنامه ها را بهم بزند.

خبر مرتبط  تأمین گاز طبیعی روسیه به چین به بالاترین رکورد رسید - اخبار تجاری RT

ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه هفته گذشته گفت که اوپک + تأخیر در کاهش کاهش یا حتی کاهش بیشتر را رد نمی کند.

“ما بر این عقیده هستیم که اکنون نیازی به تغییر نیست. با این حال ، ما نادیده نمی گیریم که محدودیت های تولید موجود را حفظ کنیم یا آنها را به محض اینکه قبلاً در نظر گرفته بودیم برطرف نکنیم. و در صورت لزوم ، ما کاهش بیشتری خواهیم داد. اما در حال حاضر ما نیازی نمی بینیم “ پوتین گفت ، همانطور که توسط کرملین حمل می شود.

این مقاله در اصل در منتشر شد Oilprice.com