شیل آمریكا برای سال دیگر در حالت زنده ماندن است – RT Business News

پس از کاهش برنامه های capex برای سال 2020 و سکوهای بی پروا ، دریل های شیل ایالات متحده هنوز آماده بازگشت به حالت پیش فرض رشد مداوم خود نیستند.

نفت بسیار ارزان است ، بنابراین آنها در حالت زنده ماندن باقی مانده و تولید خود را حفظ کرده اند و هیچ برنامه ای برای شروع به موقع افزایش آن در آینده ندارند. بلومبرگ اظهار داشت: تولید کنندگان شیل در حال کاهش قیمت نفت هستند و سرمایه گذاران را نگران کرده و قول داده اند که فعلاً به حفظ تولید بپردازند. گزارش داد این هفته ، با استناد به روزرسانی های تعدادی از دریل های شیل بزرگتر در ایالات متحده. رشد متوسط ​​تولید بیش از همه است که هر یک از این تولید کنندگان می توانند سهامداران خود را ارائه دهند ، با این که برخی هدایت تولید قبلی خود را برای سال جاری کاهش داده و از ارائه هرگونه بروزرسانی در سال 2021 خودداری کردند.

مطابق با مقداریهنگامی که ضربه دو برابر جنگ قیمت سعودی و روسیه و همه گیر کوراو ویروس رخ داد ، تولید نفت سرزمین آمریکا به اندازه دو میلیون بشکه در روز ریخت. مدتی قبل از بهبودی می گذرد و تحلیلگران این موضوع را می بینند “در حالی که” حداقل حداقل چند سال برخی حتی تردید دارند که این صنعت به هیچ وجه در وضعیت پیش از بحران خود بازیابی نخواهد شد.

خبر مرتبط  Wirecard پس از دستگیری رئیس سابق به دلیل از دست دادن میلیاردها دلار درآمد - RT Business News
همچنین در rt.com
آیا رسوبات ایالات متحده تا به حال عصر طلایی دیگری را خواهد دید؟البته قیمت ها در مرکز مشکل قرار دارند. معیارهای این هفته روند نزولی بیشتری داشته اند ، اما این تجمع محدود شده است: پس از آنکه هم API و هم EIA گزارش موجودی قابل توجهی را کاهش دادند که West Texas Intermediate را به سمت بالاتر سوق داد ، امروز معیار ایالات متحده در زمان نوشتن پایین آمد ، هرچند که اندکی. احتمالاً قیمتهای نفت در ماههای آینده به صورت فوق العاده پویا حرکت خواهد کرد زیرا گسترش Covid-19 سایه ضخیمی را بر آینده صنعت انرژی ادامه می دهد.

کار اینگام ، اقتصاددان نفتی برای اتحاد تولیدکنندگان انرژی در تگزاس و خالق ایندکس پترو ایندکس در اوضاع خبری ژوئن اوضاع را خلاصه کرد:

“تقاضای انرژی بنزین به شدت و به سرعت از صخره خارج شد و همزمان تولید نفت خام به ویژه در تگزاس و ایالات متحده به اوج خود رسید ،” اینگام گفت. “این به اندازه کافی بد بود؛ سهم بازار را در بدترین زمان ممکن بین عربستان سعودی و روسیه بیاندازید ، و تأثیر کاملاً مخربی بر بازارهای انرژی داشته باشید. “

برای بهبودی از چنین تأثیرگذاری ، زمان زیادی لازم است ، و از آنجایی که قیمتها سرسختانه زیر 50 دلار باقی می مانند ، آشکار می شود و هرگونه برنامه رشد فرضی تولید را خنثی می کند. تخفیف ، برش capex ، و ورشکستگی در حال حاضر در دستور کار قرار دارند ، و این دستور کار تا زمانی که WTI به حداقل 50 دلار افزایش یابد ، در دستور کار قرار دارد ، حداقل طبق گفته برخی از مدیران صنعت که این سطح قیمت را به اندازه کافی بالا می بینند تا مجدداً حفاری چاه های جدید را آغاز کنند.

خبر مرتبط  چین آزمایش آزمایشی ارز دیجیتال را با معاملات بیش از 1.1 میلیارد یوان افزایش می دهد - RT Business News

با این وجود ، حتی در این صورت ، تلاشها بر توسعه ، یعنی بهره برداری از ذخایر اثبات شده در حال حاضر معطوف خواهد بود. صرف هزینه اکتشاف جدید ، به معنای افزایش قابل توجه در تولید جدید ، باید منتظر بمانیم زیرا صنعت با واقعیتی روبرو می شود که ممکن است باعث از بین رفتن دائمی تقاضای نفت شود. این واقعیت ممکن است مجبور به تجدید نظر در کل مدل تجارت شیل باشد.
همچنین در rt.com
پیشگام شیل ایالات متحده ، Chesapeake Energy در زیر کوه بدهی می رودخبر مرتبط  Coronavirus در سال جاری اقتصاد روسیه را بیش از 5 درصد کاهش خواهد داد - مودی - RT Business News

“در بیشتر دوران کار من ، ما تمام جریان پول نقد خود را مجدداً سرمایه گذاری می کردیم و سپس موفقیت خود را با چه میزان می توانستیم تولید خود را نشان دهیم.” بلومبرگ به نقل از مدیر اجرایی منابع Concho در اوایل ماه جاری گفت. “خوب ، اینگونه نیست که چگونه در آینده کار خواهد کرد.”

تیم لیچ بسیار محتمل است درست است: با تمام این که پول نقد در تولید ریخته می شود ، بیشتر تولید کنندگان شیل شمع بدهی قابل توجهی جمع کرده اند و اکنون این شمع بدهی ها آنها را غرق می کند. در نیمه اول سال ، 23 شرکت نفتی شیل در ایالات متحده برای حمایت از ورشکستگی اقدام به تشکیل وام بدهی جمعی بالغ بر 30 میلیارد دلار کردند. و بدهی های بیشتر در طی دو سال آینده بلوغ می شود و این به معنای ورشکستگی بیشتر است. برای کسانی که زنده مانده اند ، پس از سوزاندن میلیاردها پول نقد برای هدف صرفه جویی در تولید به صخره های رکورددار که در بهار سقوط کرده اند ، باید با یک مدل اقتصادی تر پایدار شوند.

توسط ایرینا اسلاو برای Oilprice.com