شمش به عنوان پایین تر از بازگشت دلار – دلار از هر اونس گذشته است – RT Business News

قیمت طلا در روز سه شنبه یک درصد از 2000 دلار در هر اونس صعود کرده است ، زیرا دلار آمریکا به پایین بیش از دو سال کاهش یافته است. تحلیلگران انتظار دارند که روند شمش ادامه یابد.

قیمت طلای نقره با 1.1 درصد افزایش به 11015 دلار در هر اونس در ساعت 11:05 به وقت گرینویچ رسید و به بالاترین سطح یک هفته رسید. معاملات آتی طلای ایالات متحده با رشد 0.5 درصدی در 2،007.60 دلار افزایش یافت.

“محیط شکننده ارز و تعداد ضعیف اقتصادی در ایالات متحده آمریکا اقدام به سرقت درخواست تجدیدنظر در امن دلار ،” وانانا باتی ، معاون معاون رئیس جمهور در زمینه تحقیقات کالا در SMC Comtrade ، به رویترز گفت. به گفته وی ، با توجه به میزان اقدامات تحریک آمیز و افزایش موارد کووید 19 ، خرید امن در طلا باید ادامه یابد.

خبر مرتبط  وقتی تحلیلگران رسانه به Boom Bust گفتند ، سینمای سینما با انتقام دوباره برمی گردند - RT Business News

روز دوشنبه ، طلا با 2.4 درصد افزایش یافت و با فشار بیشتر بركشایر هاتاوی وارن بافت ، خرید سهام معدنچی بزرگ طلا ، باریك گلد كورپ را خریداری كرد.
همچنین در rt.com
اشتباه نکنید ، اصول اولیه طلا “سرسخت ترین تاریخ” هستند – پیتر شیفتحلیلگران می گویند که پس از تجمع روز دوشنبه طلا ، 2،000 دلار در هر اونس سطح اصلی برای تماشای این هفته خواهد بود زیرا به نظر می رسد فلز گرانبها وارد دوره ادغام جدید می شود. “سه شنبه روز مهمی برای طلا خواهد بود” چارلی ندوس ، استراتژیست ارشد بازار با گروه LaSalle Futures ، به کیتکو نیوز گفت ، و اظهار داشت که فروش هفته گذشته ، گرچه قابل توجه بود ، یک اصلاح سالم برای بازار بود.

خبر مرتبط  هواوی چین اکنون بزرگترین سازنده تلفن های هوشمند در جهان است - RT Business News

وی افزود: با دلار ضعیف تر ایالات متحده و افت بازده اوراق قرضه ، او تعجب نمی کند که طلا در ابتدای هفته بازگردانی نیرومندی داشته است.

در حال حاضر معامله‌گران دقایقی از آخرین جلسه سیاستگذاری فدرال رزرو ایالات متحده که قرار است در روز چهارشنبه منتشر شود متمرکز شده اند. استفان اینز ، استراتژیست اصلی بازار در شرکت خدمات مالی AxiCorp ، گفت “معامله گران آخرین ضربات در قوطی را قبل از دقایق FOMC دریافت می کنند که در آن دیدگاه بانک مرکزی در مورد YCC (کنترل منحنی بازده) یا هدف قرار دادن تورم است که برای دلار و برای طلا خوب است.” بازده پایین و نرخ بهره هزینه فرصت برای نگهداری دارایی های بدون بازده مانند طلا را کاهش می دهد.

خبر مرتبط  تحلیلگر ارشد تحقیقات به Boom Bust گفت: سهام با وجود هرج و مرج جهانی ادامه خواهد یافت

تحلیلگران همچنین می گویند ، افزایش تنش های ژئوپلیتیکی بین چین و ایالات متحده (از جمله محدودیت های واشنگتن در مورد هوآوی) باعث ایجاد سناریوی برنده برای بازارهای فلزات گرانبها می شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید