شرکت Air France-KLM برای دریافت وام از فرانسه و هلند با ارزش 10 میلیارد یورو Covid-19 – RT Business News

دولت هلند تا 4 میلیارد یورو کمک اضطراری کروناویروس را به شرکت هوایی پرچمدار KLM کمک خواهد کرد. شرکت مادر این شرکت Air France-KLM نیز 7 میلیارد یورو از دولت فرانسه دریافت می کند.

ووپک هوکسترا ، وزیر دارایی هلند ، جمعه گفت ، بسته کمک های KLM به اندازه 4 میلیارد یورو (4.32 میلیارد دلار) به احتمال زیاد به عنوان ترکیبی از ضمانت های دولتی و وام های بانکی به دست خواهد آمد. ناو پرچمدار هلند به دلیل بحران کورون ویروس به سختی برخورد کرده است و اکثر هواپیماهای این کشور همچنان زمین گیر هستند.

خبر مرتبط  طلا برنده خواهد شد فارغ از اینکه چه کسی انتخابات ایالات متحده را پیروز کند - مدیر صندوق پرچین - اخبار کسب و کار RT

این اعلامیه اندکی پس از درخواست پاریس مبلغ سنگین 7 میلیارد یورویی به شرکت هواپیمایی مادر KLM به Air France ارسال شد.

هواپیماهای ایرفرانس زمینی هستند ، بنابراین ما باید از ایرفرانس پشتیبانی کنیم. “ وزیر دارایی فرانسه ، برونو لو مایر اظهار داشت.
همچنین در rt.com
شرکت هواپیمایی هواپیمایی پرچم آلمان ، لوفت هانزا ، در “مذاکرات فشرده” برای کمک های دولتی برای ماندن در این کشوربسته کمک های فرانسه به صورت وام مستقیم 3 میلیارد یورویی از سوی دولت و همچنین وام 4 میلیارد یورویی توسط کنسرسیوم شش بانک فرانسوی و بین المللی ارائه می شود. با این وجود ، 90 درصد وام دوم نیز توسط دولت تضمین می شود.

خبر مرتبط  پکن ممکن است اپل ، بوئینگ و سایر غول های فناوری ایالات متحده را به عنوان تلافی برای ممنوعیت هوآوی هدف قرار دهد - رسانه های دولتی چین - RT Business News

کمک Covid-19 با شرایط خاصی از جمله آن همراه خواهد بود “ایرفرانس باید به دوستدار محیط زیست شرکت کره زمین تبدیل شود.” لو مایر اشاره کرد.

صنعت هواپیمایی به دلیل همه گیر شدن کرونویروس ویران شده است ، زیرا تقاضای سفر مسافر در اثر کمبود قفل ها و محدودیت های مسافرتی که توسط بسیاری از ملل در سراسر جهان اعمال شده است ، کاهش یافته است.

خبر مرتبط  سازمان ملل هشدار می دهد که 176 میلیون نفر دیگر در سراسر جهان پس از همه گیری ممکن است به فقر برسند - RT Business News

گروه Air France-KLM نیز از این قاعده مستثنا نیست و سهام این شرکت تاکنون امسال 55 درصد کاهش یافته است.
همچنین در rt.com
ناو پرچم مالت پس از شکست مذاکرات در میان بحران کورو ویروس ، 80 درصد خلبانان را به آتش کشیدفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید