شرکت Air France-KLM برای دریافت وام از فرانسه و هلند با ارزش 10 میلیارد یورو Covid-19 – RT Business News

دولت هلند تا 4 میلیارد یورو کمک اضطراری کروناویروس را به شرکت هوایی پرچمدار KLM کمک خواهد کرد. شرکت مادر این شرکت Air France-KLM نیز 7 میلیارد یورو از دولت فرانسه دریافت می کند.

ووپک هوکسترا ، وزیر دارایی هلند ، جمعه گفت ، بسته کمک های KLM به اندازه 4 میلیارد یورو (4.32 میلیارد دلار) به احتمال زیاد به عنوان ترکیبی از ضمانت های دولتی و وام های بانکی به دست خواهد آمد. ناو پرچمدار هلند به دلیل بحران کورون ویروس به سختی برخورد کرده است و اکثر هواپیماهای این کشور همچنان زمین گیر هستند.

خبر مرتبط  صنعت نفت و گاز در سال 2020 با 1.8 تریلیون دلار ضرر مواجه است - RT Business News

این اعلامیه اندکی پس از درخواست پاریس مبلغ سنگین 7 میلیارد یورویی به شرکت هواپیمایی مادر KLM به Air France ارسال شد.

هواپیماهای ایرفرانس زمینی هستند ، بنابراین ما باید از ایرفرانس پشتیبانی کنیم. “ وزیر دارایی فرانسه ، برونو لو مایر اظهار داشت.
همچنین در rt.com
شرکت هواپیمایی هواپیمایی پرچم آلمان ، لوفت هانزا ، در “مذاکرات فشرده” برای کمک های دولتی برای ماندن در این کشوربسته کمک های فرانسه به صورت وام مستقیم 3 میلیارد یورویی از سوی دولت و همچنین وام 4 میلیارد یورویی توسط کنسرسیوم شش بانک فرانسوی و بین المللی ارائه می شود. با این وجود ، 90 درصد وام دوم نیز توسط دولت تضمین می شود.

خبر مرتبط  مبارزه با لوفت هانزا برای کاهش بیشتر مشاغل بیش از 22000 کاهش قبلی که اعلام شده بود - RT Business News

کمک Covid-19 با شرایط خاصی از جمله آن همراه خواهد بود “ایرفرانس باید به دوستدار محیط زیست شرکت کره زمین تبدیل شود.” لو مایر اشاره کرد.

صنعت هواپیمایی به دلیل همه گیر شدن کرونویروس ویران شده است ، زیرا تقاضای سفر مسافر در اثر کمبود قفل ها و محدودیت های مسافرتی که توسط بسیاری از ملل در سراسر جهان اعمال شده است ، کاهش یافته است.

خبر مرتبط  ریک سانچز به بوم بوست می گوید - تعداد بیکاری های گل سرخ ایالات متحده در ماه آینده ناگهان بسیار تاریک تر می شود - RT Business News

گروه Air France-KLM نیز از این قاعده مستثنا نیست و سهام این شرکت تاکنون امسال 55 درصد کاهش یافته است.
همچنین در rt.com
ناو پرچم مالت پس از شکست مذاکرات در میان بحران کورو ویروس ، 80 درصد خلبانان را به آتش کشیدفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید